Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felénk ferfinal hogyan kezdeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felénk ferfinal hogyan kezdemenyeztek testi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tegyük fel h normalis kapcsolatnak indul,nem szexkapcsokatnak. Randizgattok de a ferfi zarkozott,nem fogja meg a kezed nem probal megcsókolni,de amugy mondja h bejösz neki.


Aki volt már ilyen szituban az hogy csinalta? Nem szokasom ramaszni a ferfiakra,de ez már nagyon idegesítő.


Mar voltunk együtt fürdőben szaunaban is.


Ott en fogtam meg a kezét a parkban meg en mondtam neki h adsz egy csókot? Persze akarta meg belement,meg örült is,de ez abszolut nem az en viselkedesem.


Masok hogy csinaljak ezt?


Most tudom h van aki jót röhög ezen az egészen...


2020. aug. 11. 23:06
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Hat legutobb azt mondta h ha nem csokoltam volna meg akkor ő ugyanugy hazament volna mint a mulkor,mert ő nem akart tulsagosan nyomulni.


Aztan a kocsiban meg jol lerohant. Ki érti ezt?


Na de a kerdesem az h csajok hogy csinaljak technikailag ezt a kezdemenyezest.

Mit kell csinalni?


Amugy persze jót rohogtem sok valaszon,igazatok van.


De ne én legyek már a férfi.

Meg most hasonlo helyzetben maskor minek varjak hetekig.


Azt mondja nekem,mit gondoltal h meleg vagyok?


Ah,en nem ilyen ferfiakhoz vagyok szokva.

Ezt leszamitva aranyos meg igyekszik megfelelni meg figyelmes.

2020. aug. 12. 00:33
 12/29 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2020. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
12%

Csak áruld már el kérlek, egy ilyen töketlen tutyimutyi emberre hogy tudsz FÉRFIKÉNT tekinteni? :D

Tényleg ez volt a legjobb az összes közül?

A frusztrált , kétségek közt vergődő töketlen balf@sz?!?!

2020. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
32%
Fogd meg a kezét te, és smárold le te!
2020. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%
sehogy,én nem kezdeményeznék. Ha neki így jó én meg közben találok mást akkor így járt.
2020. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem töketlen,van az arcán egy égési sérülés,gondolom azért ilyen zárkózott,amugy tobb éves kapcsolatai voltak.
2020. aug. 12. 09:09
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem igaz h nincs itt egy csaj se aki elmondana h ő hogyan kezdemenyezett! Vagy ferfi akinel a nő kezdemenyezett volna!
2020. aug. 12. 09:10
 18/29 anonim ***** válasza:
31%

Egész egyszerűen. Ha megvan a megfelelő környezet, próbálj sokat hozzáérni. Lépj vele szembe, simulj oda hozzá, és csókold meg. Közben öleld át a derekát és a tarkóját.

Ha szexre kerülne a sor, először hívd fel magadhoz, szóval legyetek nyugis magánlakásban, ne az utcán.

A legegyszerűbb ha pl a kanapén ülve szemből beleülsz az ölébe. Így izgatóan neki dörzsölheted magad. Közben csókold meg, majd 'kínáld fel' a nyakadat, tartsd oda csókra. Ha úgy érzed itt az ideje, kezd el felhúzni a pólóját. Nem baj ha csak pár centit sikerül, kérdezd meg, hogy van-e kedve levenni. Amíg leveszi, dobd le te is a ruháidat.

Ha meztelenek vagytok, több lehetőség is van.

1. Szopod egy kicsit majd beleülsz és meglovagolod

2. Az arcára ülsz, és nyalatod magad, majd utána lovagolod meg

3. Nem hagyod lefeküdni, még állva szopod egy kicsit, majd bepucsítassz elé kutyában és berakod magadnak. Ha egy kicsit elkezdessz rámozogni, tutira O is elkezd dolgozni ;)


+Nyugodtan fogd kézen és vezesd ide-oda. Nyugodtan próbáld pozícióba helyezni, nem baj ha nem bírod el, a jelzésérték is elég. Nyugodtan adj szóbeli utasítasokat, pl "nem tennéd eztaztamazt?"

2020. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%
Helyes lehet ez a srác a leírásod alapján, én drukkolok nektek:D
2020. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
28%
18. Gondolom férfi vagy, és tökéletesen leírtad hogyan csináljon magából hülyét egy nő.
2020. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!