Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyi igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi igénytelen ember, aki lehetne szebb, de mégsem tesz érte?

Figyelt kérdés
A youtuberól már mindent el lehet lesni, tornát, sminket, fogápolást, divatot, mégis miért nem foglalkoznak magukkal az emberek? Miért van annyi kövér ember, össze-vissza öltözöm ember?

2020. aug. 21. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Csóró vaok na
2020. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lazy Lover ***** válasza:
97%
mert nem érdekli őket mondjuk engem se nagyon
2020. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Hát igen, tudod, könnyebb bezabálni a mekiből vagy egészségtelen mozgásszegény életmódot folytatni, mint mondjuk otthon valamit elkészíteni vagy a youtube-ról keresni egy tornavideót és arra mozogni. Utána meg sírnak, hogy betegek. Pedig az egészség megőrzése sokkal egyszerűbb és olcsóbb, mint eső után köpönyeg.


A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.


Youtube-ról még főzni is meg lehet tanulni. :)


A divat meg annyira szerteágazó, hogy arról regényeket lehetne írni.

2020. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Én foglalkozom a külsőmmel, tehát nem tartozok a kérdésben említettek közé, de azt azért el kell mondani, hogy annyira nem meglepő mint ahogy beállítod, hiszen ha valami nem térül meg 100%-osan, abba nincs értelme energiát fektetni.


Érted, keményen dolgozik (a külsején), elmegy fodrászhoz (pénz), vesz pár új ruhát (pénz), lejár edzeni (pénz + jó pár év, hogy látsszon is) tehát egy csomó belefektetett pénz és idő, ami nem biztos, hogy 100%-osan megtérül. Leegyszerűsítve, több energiát ölnek bele, mint amennyi effektíve megtérül. Ez lehet az egyik lehetőség, aztán ott van az egyszerű lustaság is persze, túl sokat csalódtak és már nincs az a "lendület" stb.


Rám hál' istennek egyik sem volt jellemző, tehát én nekem nincs ilyen problémám, de ezen gondolkodj el.

2020. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

#4-es vagyok


Még annyit elfelejtettem írni, hogy a "befektetés" és a "megtérül" szavakat miért írtam? Amit belefektetsz (pénz és idő) majd ami megtérül (általában a jó közérzet, magabiztosság és persze a leg' evidensebb, a nők, a párkapcsolat). Mert lehet, hogy belefektet sok pénzt és időt de nem biztos, hogy pont az a nő összefog neki jönni, mint akit kinézett, hanem mondjuk egy kevésbé szép nő, de hozzá meg nem kell mondjuk fittnek lenned, tehát "elpazarolt" egy pár évet, mert nem azt kapta amire "befizetett". Nem tudom ez így érthető e.


De még egyszer, nem kell amúgy ilyen szigorúan venni, lehet egyszerű lustaság is, ennyi. ://

2020. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

S miért jó, ha állandóan nyakadon lóg valaki, mert tetszel neki???

Nem kérsz belőle, aztán jönnek a durcis fejek-viselkedés...tényleg kell ez valakinek....ne már.


ui: igénytelen...a kérdezőnél ez hol kezdődhet...hajléktalan vagy mi?

2020. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Fizeted nekik a dolgokat? jah hogy nem, akkor szerintem egy szót ne szólj..


Kitartottként könnyű vau-zni:D

2020. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

A kövérség önmagában miért tartozik az igénytelen kategóriába? Én ismerek pár elég kövér embert, legtöbbjük igényes.

A kérdésre válaszolva pedig sok olyan is van, aki nincs tisztában azzal, hogy ő igénytelen. Például van egy barátnőm, akinek pl. igénytelen a szemöldöke, a haja, meg úgy alapból a megjelenése, de ő valamiért úgy gondolja, hogy teljesen rendben van vele minden.

2020. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

#8

"A kövérség önmagában miért tartozik az igénytelen kategóriába? "

Azért, mert nem tiszteli saját egészségét, testét az illető, ezért igénytelen módon elhízik, felszed 5-50 kg zsírfelesleget, amivel károsítja saját egészségét.

Nemcsak attól lesz valaki igénytelen, ha nem fürdik, vagy piszkos ruhába jár. Attól is igénytelen valaki, ha önmagát valaki semmibe veszi.


Miért kell lesüllyedni arra a szintre, hogy valaki elhízik és pl. nem tanulja meg, hogy mértékkel egyen? Ha nem tiszteled önmagad, akkor igénytelen vagy saját magaddal szemben.

Ha valaki nem tiszteli saját testét, elhízik és nem betegség miatt, akkor igenis igénytelen.

2020. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez nagymértékben függ attól,hogy az ember mit dolgozik és milyen körülmények között.A saját példámból kiindulva:ingázok,ezért 6-kor kelek,hogy tízkor kezdhessek,és este 10-re érek haza.Másnap ugyanúgy minden előröl.(De szerencsére csak heti 4-szer) Soha nem voltam kövér,sminkelek is,de az,hogy nem alszom ki magam,rányomja mindenre a bélyegét.Tényleg rohanás van meg stressz.Egy időben kitartott voltam,akkor nyugodtan plázáztam egész nap,és az volt a legnagyobb gondom egész héten,hogy mit vegyek fel hétvégén (és hogy hétköznap minden kezelésre kapjak időpontot).Most,ha elmegyek manikűröshöz vagy arckezelésre,szinte idegbajt kapok,mert olyan lassan dolgoznak ráadásul nem is olyan szépen,és túl drágán csinálnak mindent (magyarul szar).Akkor csak még inkább ideges leszek,hogy a drága szabadidőm elcsesztem meg a fizum egy részét...Szerintem ehhez kötélidegek kellenek.
2020. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!