Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 38 éves nő otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 38 éves nő otthon lakik a szüleivel az nagyon gáz? Szakító ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Elhívott magához a pár hete ismert barátnőm, tudtam, hogy "otthon" lakik, de azt nem, hogy "ennyire"!!! Konkrétan egy kis gyerekszobája van, kb van bent egy ágy meg egy TV, születése óta ott él. Ráadásul ott lakik az anyja, apja, meg az öccse is a házban.

Nekem 42 éves fejjel kínos volt, hogy este úgy kellett kilopóznom, hogy ne ébredjenek fel, meg hogy nem az egész ház a miénk, hanem egy kis luk.

Ne értsetek félre, nem az a baj, hogy mondjuk a szüleivel él, hanem ennyi évesen ennyire van igénye? Dolgozik meg minden, de úgy él, mint egy gyerek, konkrétan háztartást sem vezetett soha meg semmi.

Szerintetek hagyjam a fenébe, nem valószínű, hogy az ilyennek valaha önálló élete lesz?


2020. aug. 22. 19:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem hagynám, mert lehet, hogy ponthogy neki kell egy külső motiváló tényező, aki kimozdítja ebből az állapotból. Kérdés, hogy te erre hosszabb távon alkalmasnak érzed-e magadat, kitartanál-e mellette, ha várhatóak pozitív/netagív eredmények, visszacsúszások?
2020. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
62%

Szerintem is elég gáz.. Én most 22 évesen nézegetem a házakat..


Még ez a kilopózkodás.. Én nem bírnám.


De ez a te döntésed.

2020. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy írtad. Pl nekem egy emeletem van pasiként. Na jó hugomék néha ott vannak. De egy tároló(spajz szerű de nem hűvös). 2 szoba 1fűrdő, szoba és fűrdő közt hatalmas előtér(konyhának be lehetne rendezni). Egyetlen gond (remélem érthető) ház alá van pincéze a, pince 1,2m re ki van emelve talajszint fölé,kivéve a garázs az talaj szint alatt van 10 centivel a padló szintje.

Garázs fölött van a mosókonyha 5méter belmagasággal. Vagyis a lakószintemre fel,majd 3/4 szintet le. Ennyinek jár fel anyu. Muszájból a lenti fűrdőbe is lehetne mosni ,elég nagy. De a mosó konyha akkor feleslegessé válna. Van kint nyári konyhánk fürdővel.

Családi vállalkozók vagyunk.

Így eléggé elviselhető lenne a ha valaki a szüleivel laknak...vagyis én ezt tartom minimumnak:)).

2020. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
FÉRFI vagyok, én magasról teszek rá. Nem szorulok a pénzére, sem arra, hogy legyen lakása, és oda költözhessek.
2020. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

Na nem azért de nem lehetnek mindenkinek gazdagabb vagy átlag feletti szülei akik jó házat, lakást tudtak venni. Ekkora hülyeséget.


Aki nem azt nézi, hogy a párja mennyire szereti őt, figyelmes, hűséges szerethető típus hanem, hogy milyen szobában lakásban lakik az egy felszínes. Annak nem való kapcsolat.

Vagy a másik. Kérdező. Menjen fel hozzád a barátnőd ha annyira nagy baj a szobája.

Max az lehet hátrány ha tényleg nem érzi a késztetést az együttélésre a háztartás vezetésre. Egyébként ezt neked mondta, hogy ő soha nem segített bele a háztartás vezetésébe? Soha nem főz?

2020. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem 42 évesen már ne nagyon válogass,örülj neki hogy jut még nő.
2020. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

6.-nak.


De nem minden érett férfi olyan nyomorult mint apád. Ne általánosíts!

2020. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
De bizony minden öreg pasas olyan.
2020. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem 38 évesen akinek nincs igénye önállóságra az gáz. 15 éve dolgozik évi 200e forintot simán félre lehet tenni, 3 millió fundamentába befektetve és állami támogatás...kis hitel garzonra elég.
2020. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

8.


Az "öreg" pasiknak van olyan, hogy: lakás, autó, fizetés,...


A fiataloknak meg? Diákhitel, albérlet, használt kocsi,...? >:)

2020. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!