Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 38 éves nő otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 38 éves nő otthon lakik a szüleivel az nagyon gáz? Szakító ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés

Elhívott magához a pár hete ismert barátnőm, tudtam, hogy "otthon" lakik, de azt nem, hogy "ennyire"!!! Konkrétan egy kis gyerekszobája van, kb van bent egy ágy meg egy TV, születése óta ott él. Ráadásul ott lakik az anyja, apja, meg az öccse is a házban.

Nekem 42 éves fejjel kínos volt, hogy este úgy kellett kilopóznom, hogy ne ébredjenek fel, meg hogy nem az egész ház a miénk, hanem egy kis luk.

Ne értsetek félre, nem az a baj, hogy mondjuk a szüleivel él, hanem ennyi évesen ennyire van igénye? Dolgozik meg minden, de úgy él, mint egy gyerek, konkrétan háztartást sem vezetett soha meg semmi.

Szerintetek hagyjam a fenébe, nem valószínű, hogy az ilyennek valaha önálló élete lesz?


2020. aug. 22. 19:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kérdező 17 re válaszolsz??
2020. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21. Nem kutakodom a pénztárcájában. Hát magára (a környezetére) biztosan nem költ (sokat). Nyilván biztosan ad a rezsibe, gondolom. A szülei dolgoznak.
2020. aug. 23. 10:28
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon gáz, hogy majd negyven évesen ennek a nőnek semmire nincsen igénye. Persze a válaszolók többsége alkalmazza az itt szokásos kettős mércét. Ha egy 38 éves hapsiról lenne szó akkor ő egy élhetetlen lusta mama hoteles lenne függetlenül attól, hogy kiveszi-e a részét az otthoni dolgokból vagy sem. Ez a nő 38 évesen nem vezetett háztartást és nem vált le a szüleiről, gyakorlatilag egy gyerekről beszélünk. Én ennyi idősen tuti nem szenvednék azzal, hogy majd 2-3 év múlva belejön abba, hogyan is kell felnőttnek lenni.
2020. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem is kell turkálni, elkottyinthatja egy beszélgetés alkalmával akaratlanul is.

Amire ki akartam lyukadni....most van ismerősöm (sőt '70-'80as években apáék is nagyinak )akinek le kell adni a fizetésüket (részben). Lehet azért él úgy ahogy mert,szülei osztják be a pénzt. Akik kb 60-65 évesek. Márpedig akinek le kell adni a fizetést szülő az spórol nem vesz bútort "jó az még".

2020. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is vannak még jó állapotú régi bútoraim ez semmit se jelent. Ettől még tudok valakit igazán szeretni akivel tervezni is akarnám az együtt élést.

Tárgyak alapján ítélkezel?

A többivel mi a helyzet? Megkérdezted valaha neki miért nem kellenek új bútorok? Szeret téged igazán? Figyelmes? Hűséges? Szeretne veled összeköltözni?

Én nem is értem, hogy mi olyan fontos abban ha valaki a régi dolgait nem akarja lecserélni. Most komolyan a bútorai alapján ítélkezel? Egyáltalán tudod a hátteret is miért tart ott ahol? Beszélgettél erről vele, hogy ő hogy tervezi a jövőjét?

Ezt én annyira nem értem. Mindent meglehetne beszélni igazából.

Eddig nem volt gond amíg nem láttad hol lakik? Szerintem itt egyedül azzal van a baj, hogy neked nagyobb igényed van tárgyakra. Neki kevésbé. Valószínűleg nem tárgyias ember.

Lehet neki valóban arra lenne szüksége, hogy valaki kiragadja onnan és valamiért érdemes legyen onnan elmennie és új fejezetet nyitnia az életben. Én is ugyanezt tenném meg.

Ha valakiért érdemes lenne...

Most azért még szereted vagy a régi bútorai miatt akadályozva lettél a szerelemben iránta ? :-D Nekem amúgy komolyan az jön le, hogy addig nem volt vele problémád amíg nem láttad a szobáját. Azon kívül más gond van vagy volt? Ha semmi. Akkor szerintem hagyd ott, jobbat érdemel téged mondjuk egy olyan embert aki kevésbé felszínes.

2020. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod. Erre van igénye. Nem tudom persze, mit tett az önálló életért. Ismerek olyat, aki vett lakást, de anyuval él, mert úgy közelebb van a munkahely. Olyat is, aki jól keres, de anyuval él, mert utazni, étterembe járni akar, és bár félre tudna tenni, nem a belvárosban élne akkor a bulihelyek mellett, mint most anyuval.

Mindenki maga dönt. Én negyven vagyok, de már nem várnék olyanra, aki sosem élt egyedül.

2020. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!