Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire vagytok finnyásak, ha a lány lába/karja szőrös?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy mennyire fontos a sima bőr? Előnynek tartjátok például azt, ha egy lánynak sosem kell ezeket a helyeket szőrtelenítenie mert nem nő szőr vagy nem tulajdonítotok nagy jelentőseget neki?


Tudom, kicsit fura kérdés, de érdekel, hogy ezzel kapcsolatban ki, hogy áll :D (Privit pedig nem kérek)



2020. aug. 24. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Csinos lánynak a szőrös lábszárát, combját is szeretem cirógatni, masszírozni.
2020. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előny, max neki. Igazából az eredmény majdnem ugyan az. Annyi, hogy ha borotvál, nem szúr, többségében pedig mindig sima. Ilyentéren "előny". De sose gondolkoztam, fordult meg bennem ilyesmi.
2020. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem bejön(ne) a hónaljszőr pl. de minden nő leszedi.
2020. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!