Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért flörtöl valaki nyíltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl valaki nyíltan ha van barátnője?!

Figyelt kérdés

Egy étteremben ismerkedtem meg egy férfival (pincér) akivel nyílt flörtök, mosolygások voltak eleinte. Beszédbe is elegyedtünk első este, de nem hagytam kontaktot. két napra rá megint ott ettünk, fizetéskor pedig kezdeményeztem, tök jót beszélgettünk. Mondta hogy megihatnánk valamit ha erre járok, felírta a számom, és még puszival el is köszönt.

Nyilván az elején csak kedveskedésnek, szimpla vendéglátós mosolynak gondoltam, de ez sokkal több volt, érdeklődtünk a másik felől.

A hidegzuhany pedig ott ért, mikor a közösségi oldalon rákerestem, tele volt az oldala a barátnőjével készült képekkel

Baromira nem értettem hogy ez mi?

Természetesen nem tudtam róla, és eszembe se jutott volna így flörtölni, puszit viszonozni.

Nem keresett meg az illető

Szerintetek az ilyen ezt miért csinálja? Mi értelme volt ennek, ha párja van?

Szerintem nem normális flörtölni, felírni egy ismeretlen számát, elhívni miközben van párod..

Huszonévesek vagyunk mindketten



2020. aug. 26. 20:50
1 2
 1/20 Hellmano ***** válasza:
100%
Szúrni jó lettél volna unalmas idejében azt ennyi, a párjának meg nem mondta volna el...
2020. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pasik ilyenek.
2020. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Mert bunkó paraszt. Az ilyen az nem férfi.
2020. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akart
2020. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket nem csípem én sem: ahányat lát, annyit szeret...
2020. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
A vendéglátásban gyakori a flört...de ez nem komoly, csak borravaló és kuncsaftok bevonzása, vagy szórakozás miatt csinálják.
2020. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
75%

Semmi extra nyugi, szamtalanszor elofordult mar ilyen 🙃


Nemreg velem is. Edzesre mentem, rogton felfigyeltunk egymasra. Okos, kedves, imadtam ahogy magyarazta, mit mikent csinaljak :) Vegig huztuk egymas agyat, legjobb rész, meg sem fordult a fejemben h zűrös lehet, valahogy nem annak a tipusnak neztem. Kihagytam 2 hetet azt mondta hianyoztam neki, elvitt egy korre a hegyekbe, eletem legszebb bokjat kaptam tole. Aztan kesobb egyszeruen bekozli, h amugy neki baratnoje van. Nyilvan meglepett, es olyan szinten megvaltozott a rola alkotott velemenyem h egyaltalan nem zavart ez a "pofon". Most egy sebeszen akadt meg a szemem, egybol csekkoltam a fb-on ott minden ok volt, szingliseg jeleit mutatta, igy hat csini cuccba be, dobjuk be magunkat. 2 het mulva valami azt sugta nezzek mar ra az instajara. 2 gyerekkel virotott telibe a legelso foton. Na, ez inkabb kiutott. 🙈🙊


Ugyhogy mindig mindent csekkolj a celszemelyrol 😀

2020. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, de olyan szeméttség. Gondold el ha a te párod csinálná, milyen rossz lenne neked. Biztos a barátnőjének is fájna ha tudná.

Egy helyen dolgozunk a párommal, első nap ráment egy 20 éves lány. Legszivesebben megverném. Úgy h ott vagyok én is. Undorító. És nőben talam még több van😲🤮

2020. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Na jahh én 29N a párom 38F
2020. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem csak a vendéglátós ilyen a sima mezei gyári munkás is, nők és pasik egyaránt. Egyszerűen parasztok. Nekem is írkált fbn egy régi ismerős... Megnézem-e a farkàt,de jó seggem van mikor láthatja, hú azok a mellek... Közben csaja van persze... Fbn posztolják a közös képeket, " jajj de szeretem, életem értelme" eskü megfordult a fejemben, hogy nyomom egy print screent és bekommentelem... Hadd lássák azt a szerelmet :)
2020. aug. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!