Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért flörtöl valaki nyíltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl valaki nyíltan ha van barátnője?!

Figyelt kérdés

Egy étteremben ismerkedtem meg egy férfival (pincér) akivel nyílt flörtök, mosolygások voltak eleinte. Beszédbe is elegyedtünk első este, de nem hagytam kontaktot. két napra rá megint ott ettünk, fizetéskor pedig kezdeményeztem, tök jót beszélgettünk. Mondta hogy megihatnánk valamit ha erre járok, felírta a számom, és még puszival el is köszönt.

Nyilván az elején csak kedveskedésnek, szimpla vendéglátós mosolynak gondoltam, de ez sokkal több volt, érdeklődtünk a másik felől.

A hidegzuhany pedig ott ért, mikor a közösségi oldalon rákerestem, tele volt az oldala a barátnőjével készült képekkel

Baromira nem értettem hogy ez mi?

Természetesen nem tudtam róla, és eszembe se jutott volna így flörtölni, puszit viszonozni.

Nem keresett meg az illető

Szerintetek az ilyen ezt miért csinálja? Mi értelme volt ennek, ha párja van?

Szerintem nem normális flörtölni, felírni egy ismeretlen számát, elhívni miközben van párod..

Huszonévesek vagyunk mindketten



2020. aug. 26. 20:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért flörtöl valaki nyíltan, mert nem monogám típus és szívesen együtt lenne más nővel, valószínűleg titokban a barátnő háta mögött.
2020. aug. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%
Minden férfi ezt csinálja
2020. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
nem hiszem hogy le akart veled feküdni, mert akkor nem tűnt volna el. ezt olyanok csinálják szerintem, akiknek kell az állandó visszaigazolás, hogy ők férfiak, vonzóak, ők valakik. nem a szex miatt csinálják, hanem a figyelem ad nekik löketet. elég sokan vannak, sok ilyennel találkoztam már, és eléggé tud fájni a pofáraesés. sokan úgy csinálják, hogy kapcsolatuk sincs, tehát simán lehetne, de ők csak ezt a becserkészős fázist űzik, a szex tényleg nem érdekli őket, csak maga a figyelem.
2020. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek kicsit sem őszinte a kapcsolata sem? Mert Facebookon hatalmas szerelem van megmutatva. A kollégái is látták,hallottak hogy kerdezgetett meg puszit adott. Igazából mindenki maga dönti el hogy él a saját lelkiismeretében, de ez azért durva hogy velem volt ilyen valaki, én nem ilyen értéket képviselek.
2020. aug. 30. 09:56
 15/20 anonim ***** válasza:

8-as és a 20 éves tudta, hogy te vagy a párja, és hogy párja van?


Amúgy vannak akik nem csekkolnak, hanem próbálkoznak, azért, hogy minél előbb kiderüljön van-e valakije az illetőnek.


Ez is egy taktika.


Én magam részéről akkor se próbálkoznék nőként ha tudnám, hogy szabad a pálya, nem az a típus vagyok. Meséltek itt már Othelo szindrómás féltékeny nőkről is, pasikról is,szerintem na az a necces, ha úgy éreztetnék a másikkal, hogy az a másik az övé, hogy nem is csinált semmit.


Én ilyen helyzetbe ha egy helyen dolgoznék a párommal, és előttem flörtölne a lány a barátommal, és az a típus, aki próbálja kipuhatolni, hogy van-e párja, akkor jót mosolyognék magamban, és megérteném, mert szegény ő se tehet róla, hogy megtetszett neki és próbálja kideríteni, hogy szabad-e. Szóval itt most arról a típusról van szó, aki udvarias, és nagyon EQ érzékeny, mert ez a szituáció neki kellemetlen, és bátorság kell ahhoz, hogy ezt meri meglépni, és a világért senkit nem akar megbántani, de neki is könnyebb tovább lépni, ha minél előbb tudja, hogy akit épp kiszemelt kapcsolatban van. Lehet aranyosan kacagnék egyet, és kedvesen integetnék, ha bemutatna a párom, hogy nézd ott van, de ezt a helyzetet is tudni kell nagyon kedvesen és diszkréten kezelni a párkapcsolatban lévő személyeknek, ha az illető nem direkt nyomul a másikra. Ha nyomul is de nem tudja, és utána elnézést kér akkor no problem, viszont, ha miután megtudta, hogy kapcsolatban van és tudja hogy jelen van a társ is, és ennek ellenére ki akarja sajátítani a pasit, hogy az az övé, akkor sem ütnék, hanem diplomatikusan ignorálnám, amíg a társam jelzi, hogy bizony hiába próbálkozik nincs esély, de azért jelen lennék, ha kell akkor tudjak jelezni én is, viszont ha vevő erre a társ, akkor magyarán nem is társ, ilyen egyszerű a képlet és akkor mehet mindenki a maga útján.

2020. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező aki ilyet csinál az hidd el hogy nem tiszteli a másik érzéseit, se a te részedről, se a barátnője részéről. Furcsa bevett szokás lenne, ha csak a borravalóért eljátszaná ezt a dolgot, az minden csak nem marketing, ugyanis egy ilyen húzással inkább csak elüldözi a vendégeket az étteremből, ami a főnöknek lesz nagyon kínos, mert az alkalmazotta igen furcsa mód próbált vendégeket oda vonzani, hogy borravalót adjanak neki, na de miután a közösségi oldal elérhetőségét is megadta, az már inkább szívatás gyanús, szóval ezek után nem értem mit akarsz ettől az úriembernek álcázott proli taplótól.
2020. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gondolom nem volt odaírva, hogy nyitott kapcsolatban van! De az is necces szerintem!
2020. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A borravaloert csinálta dolgot pedig teljesen elvetem, mindkét esetben kártyával fizettem tehát bebukta😂 sajnos biztos szivatas gyanús... De tényleg kedves volt, nem szoktam olyanra menni aki nem viszonoz, az ember ezt megtudja különböztetni. Nem akarok tőle semmit, de nagyon megkerdeznem tőle hogy mire volt jó ez az egesz játszma a barátnője mellett... Engem inkább ez érdekelne, hogy képes ilyet valaki csinálni
2020. aug. 30. 10:33
 19/20 A kérdező kommentje:
Egy másik kollégája fogadott minket, beszelgettunk hol dolgozok (nyaron en is vendeglatoztam es igy jott a beszélgetés ) elso alkalommal amikor fizettem errol kerdezgetett, mikor nem is TUDHATTA! Tehát tényleg felszedo gyanús volt a történet, a kollégája mondhatta hol dolgozok.
2020. aug. 30. 10:35
 20/20 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező ,miért rugózol még ezen mindig ,ha nem akarsz tőle semmit se??? Kicsit gyanús a dolog ,hogy márpedig ,de igenis kell neked a fószer, ha még mindig ezen gondolkozol,hogy jaj miért is flörtölt velem?!! Nem qva mindegy?
2020. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!