Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri várni valakire, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni valakire, akit csak most ismertem meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedünk. Online "találkoztunk, azóta eltelt picit több, mint 2 hónap. A srác alapvetően aranyos, kedves, úgy rendben van. Viszont látom rajta, hogy kezd kiégni, valahogy boldogtalannak látszik. Vannak pillanatok, amikor ez így nincs rajta, amikor nevet, amikor látom, hogy jól érzi magát (én is) stb, de nehéz mindig megnevetettni. Igyekszem a kedvében járni, de még nagyon az elején vagyunk. Már ő is beismerte, hogy érzi, hogy sok a munka (nem is tudok sokat találkozni) és hogy kezd kiégni. December közepéig tart a másodállásában a szerződése, azt mondta, azt nem újítja majd meg és hogy felkeres egy pszichológust.

Alapvetően úgy gondolnám, hogy megpróbálnám vele a dolgot, de valahogy tartok tőle, hogy túl sokáig kellene türelmesnek lennem, és én sem kapnám meg azt a figyelmet és gondoskodást, amit igénylek.

Kérlek őszintén, ti türelmesek lennétek, benne maradnátok a kapcsolatban? Adnátok a srácnak esélyt?

(24N, 30F)



2020. aug. 27. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, adnék esélyt.
Nem, hagynám a dolgot.
4 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon kedveled, szerintem próbáld meg vele, mindenkinek vannak nehezebb időszakai az életben. De alapvetően én azt gondolom, hogy az embernek akkor tud lenni kiegyensúlyozott párkapcsolata, ha ő maga is kiegyensúlyozott, hiszen akkor tud adni is a másiknak.
2020. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!