Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hivott egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hivott egy srac elutasitottam, aztan adtam neki eselyt, komolynak tunt, de sosem erdeklododtt felolem, hogy mit szeretek stb. Aztan a randin is eleg tavolsagtarto volt. Ez miert van?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Mert elutasítottad, így nem gondolta komolynak a szándékod.
2020. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Egyetértek az előttem válaszolóval.
2020. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem vonzodik hozzam.
2020. aug. 29. 12:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd szerintem, lehet korábban tetszettél neki, de már valószínűleg nem. Az is felmerülhet, hogy van már másik kiszemeltje.
2020. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
20%
Szia kérdező! Én viszont szívesen megismerkednék Veled komolyabban. Írj privátban, ha esetleg Te is Velem!:)
2020. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még hány kérdést írsz ki róla? Fogadd el, hogy nem akar összejönni veled.
2020. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
6. még sokat fog ne aggódj, nem képes elengedni :D
2020. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De ha még ki is mondja, hogy nem vonzódik hozzád, akkor mi a kérdés?

Miért távolságtartó? Mert nem vonzódik hozzád. Ez van. Örülj neki, hogy kimondta, így nem húzzátok egymás idejét fölöslegesen.

2020. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kerdesekkel teli ***** válasza:

Lehet csak addig tartott vonzonak, mig visszautasitottad, az "elerhetetlenseg" miatt megjobban akart, es igy hogy "megkaphat", mar elmult a varazs, sok ferfi van ezzel igy.

Akarjak azt amit nem kaphatnak meg.

2020. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezt nem igazán értem, ennek így semmi értelme. Elutasítottad, aztán mégis adtál neki esélyt. Én egyszer szoktam nőt randira hívni, ha ő egyértelműen elutasító, nem próbálkozom többé. Ha meg valaki olyan típus, hogy a kiválasztottat a sokszori nem ellenére is ostromolja, az meg alig várja, hogy egyszer igent mondjanak neki.
2020. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!