Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme újra jelentkezni...

Van értelme újra jelentkezni egy olyan helyre ahonnan egyszer már elutasítottak?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mennyire negatív dolog ez egy hr-esnek? Elvégre elég nagy hátrány, hogy egyszer már eluzasítottak.

Az a baj, hogy a szakmámban nincs sok hely, ahova jelentkezhetnék, kb ugyanazon néhány helyhez tudom csak benyújtani a pályázatomat, ha ezeken mind végigmegyek, elkerülhetetlen ez a helyzet.


2020. aug. 19. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem van. Nem tudhatod milyen volt a többi pályázó, lehet a következő alkalommal téged választanak, mert az akkori jelentkezők közül te leszel az ideális. Meg nem árt fél mondatban megemlíteni, hogy te nagyon ott szeretnél dolgozni.
2020. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Volt olyan, ahol nem feleltem meg az interjún, egy évvel később újra jelentkeztem, akkor már felvettek.
2020. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Minek? Számtalan munkahely van. Normális ember nem alázkodik meg.
2020. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Ha az adott helyen egy bizonyos mentalitású/skillsetű embert várnak, akkor nem érdemes, hacsak nem változtál meg azóta.


Amennyiben viszont mindenképp szükségük van valakire, de legutóbb volt nálad alkalmasabb, akkor érdemes, mert most lehetsz te a befutó (főleg, ha azóta fejlődtél valamiben).

2020. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Van, sosem tudhatod miért keresnek embert + lehet éppenhogy csúsztál le róla.
2020. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Én kétszer is így jártam. Ahol most vagyok, itt nagy előny volt, hogy megint jelentkeztem, mert tetszett nekik, hogy tényleg elszánt vagyok, emlékeztek rám 1 évvel korábbról. És megérte, mert nagyon jó helyen vagyok.
2020. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha szereztél releváns tapasztalatot, fejlődtél, akkor nyugodtan.
2020. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Tavaly igy voltam az Aldinal egy mernoki poziciora jelentkeztem es 1,5 honap utan elutasitottak ugy, hogy be sem hivtak. Aztan majusban ujra felkerult a pozicio de a rendszer nem engedett ra jelentkezni, mert mar elutasitottak onnan. Azalatt a november-majusi fe ev alatt lett mashol munkatapasztalatom meg mas teruletrol, toroltem majd ujraregisztraltam magam, jelentkeztem az allasra es akkor mar 2 heten belul elutasitottak ugyan ugy a jelentkezesemet, hogy fel se hivtak, be sem hivtak volna...
2020. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!