Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire beszédes az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire beszédes az, ha egy 30as évei közepén járó jóképű férfinek soha nem volt még komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mi le lenne az első gondolatotok?

2020. júl. 25. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
A mai világban? már az is csoda, ha valaki egyetlen épkézláb kapcsolatot fel tud mutatni..
2020. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit megfordulna a fejemben, hogy kettyos-e, vagy csak nincs igenye parkapcsolatra.

Ha bejonne, akkor megprobalnek randizni vele.

2020. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Fel a kotodestol. Nem vagyok terapeuta,h ezen segitsek.
2020. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
azt, hogyha ezzel kezdi a bemutatkozást akkor nagy probléma van vele. Ha viszont látszik rajta, hogy jól érzi magát a bőrében, fejlődik, tanul, vannak céljai, nincs sz@rrá adósodva.. akkor nem érdekel.. és a többséget se érdekli.
2020. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy, hogy komoly kapcsolata, vagy úgy általában kapcsolata nem volt, illetve hogy ő akarta-e így, vagy minden küzdés ellenére alakult így. Ha csak szexkapcsolatai/járogatások voltak, abban semmi meglepő, manapság a férfiak egy nagy része betegesen retteg a házasságtól, elköteleződéstől, felnőtt élettől. Ha semmi nem volt, mert így akarta, akkor egészségére. Ha semmi nem volt, hiába küzdött, akkor valószínűleg pszichés problémái vannak, az pedig már rajta áll, hogy szeretne-e változtatni a helyzetén, vagy nem.
2020. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Az a 30-as férfi, aki ezzel kezdi az ismerkedést, alapból egy barom, azt ott kell hagyni.


Ha már bele vagyok esve, mert benne vagyok az ismerkedésben, akkor lehet, hogy tudok vele folytatni egy mélyebb beszéletést, amiben kiderülnek az okai.

Ez alapján tudok dönteni, hogy akarom-e folytatni a kapcsolatot.


Én sem vagyok tökéletes, neki is lehet hibája.

2020. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Önmaga vagy mások vagy az anyukája szerint jóképű??

Amúgy unokatesóm nem csúnya,van pénze,.falun lakik csak éppen tehenekkel foglalkozik,sok lány nem bírja a jószág szagot.

2020. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Elso gondoltom az lenne hogy valami nem stimmel.


Ugyanakkor a ferjemnek 38eves koraig egy "komoly" kapcsolata volt, ahol egyutt eltek 1 evig, de az alatt a lany 3x megcsalta, szoval az az egy kapcsolat sem nevezheto nagy tapasztalatszerzesnek, minden mas esete nokkel futo kapcsolat volt. Ennek ellenere velem 6eve van, osszehazasodtunk, mukodik. Nem egyszeru eset, de a "defektjei" nekem nem okoznak problemat, mig masoknak ez nem fert bele. Szoval ne itelj elsore. Nem mindenki csajozogep, csak lehet h meg nem talalta meg azt, akivel passzol.

2020. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Az hogy fúj!!!!!!!!!!
2020. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!