Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Ha odamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Ha odamegy hozzátok egy férfi az utcán vagy egy bevásárlóközpontban és közli, hogy szimptaikus vagy és tetszel neki, mit regátok rá? Jó ez a megközelítési módszer, vagy lekoptatnátok őt?

Figyelt kérdés
23/F
2012. okt. 16. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jó. nekem még akkor is tetszene, ha az illetőt végül elutasítom, mert azért csak-csak legyezgeti a hiúságomat. :)

Sokkal jobb, mint az ócska csajozós dumák. Némelyik olyan szánalmas, hogy viccnek is rossz. Akkor már inkább az egyenességet választom.


25/n

2012. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez így túlságosan direkt módszer... de látod, van, akinek bejön.
2012. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
nem jó..
2012. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

én már annyi hülyével találkoztam, hogy eleve gyanakodnék

néha a túl direkt megközelítés se jó, meg a félrebeszélés

az egész attól függ, hogy szimpatikus lenne-e

általában jók a megérzéseim, így ha valami nem stimmel vele, akkor lekoptatnám

2012. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, hogyan adja elő.. Ha jó a szöveg hozzá, akkor tetszene.. 22/L
2012. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha tetszik, akkor tetszene, simán belemennék egy randiba. Ellenkező esetben nem.
2012. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden azon múlik, h külsőre bejössz-e a lánynak.
2012. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fülünyúl ***** válasza:
Látod némelyikük még itt is ellentmond saját magának egy hozzászóláson belül. Hidd el abszolute nem a szövegtől függ, hanem a hölgy hangulatától. Előfordulhat, hogy mivel olyan hangulatban van, hiába vagy jóképű és jó a szöveged, és hiába ismerkedne veled máskor vagy máshol, ott és akkor le fog pattintani. Szóval semmi más titkos tényezőtől nem függ, mint a nő pillanatnyi hangulatától. Ez van.
2012. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemegyszer előfordult már ilyen velem, de én nem szeretem ezt a fajta ismerkedést, tehát mindenképp lekoptatom az illetőt. Ha tetszik, akkor is,mert nekem idő kell, hogy valakihez vonzódni kezdjek, és az nem megy úgy, ha teszem fel elmegyek vele randizni, és nyilvánvalóan arra megy ki a dolog,hogy összejöjjünk. Engem ez zavarna, nem tudnék feloldódni a társaságában.
2012. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!