Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mit reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit reagálnátok, ha egy férfi leszólítana pl. közterületen egy buszmegállóban, vagy egy bevásárlóközpontban, mert tetszel neki és megszeretne ismerni?

Figyelt kérdés
28/F vagyok, számtalanszor volt már olyan, hogy megtetszett egy szép lány bevásárlás közben, aki épp egyedül is volt, de nem mertem leszólítani. Nem azért, mert félnék, csak nem ismerkedtem még ilyen formában. Mégis mit gondolna, ha egy vadidegen leszólítaná, hogy mégis mit akar ez a marha, nem is ismerem?!
2020. szept. 7. 16:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%
Ha bejön,adnék neki esélyt.
2020. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%
Visszautasítanám, mert nem akarok olyannal összejönni, aki pusztán a külső alapján dönti el, hogy kivel akar összejönni, márpedig közterületen csak annyit lát meg belőlem az illető, hogy hogy nézek ki.
2020. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%

12#Hát,lehet a külsőd jó,de értelmes nem vagy,az biztos.

Mégis hogy ismerné meg a belsődet,ha a külsőd nem tetszik?Hisz nyilván azért szólít meg,mert tetszik,amit lát,nem?

Te a belsőt ismered meg először?

Gyóntatófülkéből,vagy hogy?:D

2020. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
#13: tipikusan így beszél egy olyan ember, aki a testbeszédből, mimikából, hanghordozásból való "olvasáshoz" hozzá se tud szagolni. Nálam már ez önmagában kizáró ok. Én az ilyen kis egyszerű lelkeket magamban csak bamba-bénának hívom.
2020. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Volt már ilyen, megijedtem. Szerintem para.
2020. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ismerkednék.
2020. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"szia, tetszel és szeretnélek megismerni"

"Oké."

2020. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Red Vixen, nem is nő vagy.
2020. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%

Ha nincs éppen senkim és szimpatikus vagy, akkor lehet róla szó.


#6: EGy ilyen beszólás után a nő teljesen megbizonyosodik róla, hogy nagyon is jól tette, hogy elhajtott.

2020. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

"Mégis hogy ismerné meg a belsődet,ha a külsőd nem tetszik?Hisz nyilván azért szólít meg,mert tetszik,amit lát,nem?"

És ha egy lány sok fiúnak tetszik, akkor köteles mindenkinek esélyeket adni? Mi van, ha ő inkább úgy van vele, hogy ha társaságban vagy bárhol szimpatikus egy férfi, akkor vele ismerkedik, nem megy el randizni mindenkivel, aki meglátta az utcán és kiválasztotta?

2020. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!