Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvált 30-as 40-es pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált 30-as 40-es pasik, akik fiatalabb nővel jöttök össze párkapcsolatra, mennyi a legalsó korhatár, amikor már azt érzitek megbízható, lehet vele tervezni egy újabb házasságot is akár?

Figyelt kérdés
Tehát nem féltek hogy esetleg még túl naiv és változni fog, például azzal, hogy a korral egyre nagyobb keresetre és önállóságra tesz szert és esetleg emiatt megváltozik vele a kapcsolatod, vagy nem féltek, hogy később majd megcsal titeket egy korban hozzáillő fiatalabb pasival stb? Tehát mennyi az az életkor amikor nyugodtan terveztek vele? Aki mellett biztonságban érzitek magatokat, akit társnak tudtok tekinteni. Nem a szexkapcsiról beszélek, hanem ha komolyat akartok. a saját korotokat is írjátok le..

2020. szept. 8. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Én 41 évesen váltam el...

A volt feleségem akkor 33 volt.

Nosza gondoltam, most is egy jó fiatal 28-30 körüli csinos nőt keresek... akkor abban láttam a megoldást, hát erre beleszerettem egy akkor 38 éves nőbe. Azóta is teljesen jó a kapcsolatunk, született egy fiunk.. és még most is 44 évesen jobban néz ki, mint sok 33-35 éves.

De összegezve 30-33 alá nem mennék, most így 47 évesen. Mondjuk fölé sem nagyon...

2020. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 13 év volt a maximum és ritka érett nő volt, majd 2 évet éltünk együtt. Sajnos én nagyon vizuális típus vagyok, ezért inkább a fiatalabb nők vonzanak, de volt már nálam idősebb is, amikor elmondta mikor született nem hittem el. Igazából nem érdekel a kora, ha azt kapom tőle amire vágyom és ezt én is biztosítani tudom számára akkor nem érdekel, részletkérdés. Gyerekem még nincs, eddig nem jött össze, ezért az is egy szempont számomra hogy milyen anya lenne belőle, ha lenne gyerekem, akkor kevésbé számítana. Mai világban elég nagy a szórás a nők érettsége terén, vidéken(kis város, falu) simán találok olyan nőt akit 25 évesen már érettnek tartok egy gyerek felnevelésére, Budapesten más a helyzet,kevés 30 alatti nővel találkoztam akivel érdemes lett volna komolyan tervezni.
2020. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
45 éves vagyok 35 alatti nővel nem tudok mit kezdeni. Túl nagy a korkülönbség. Volt 12 évvel fiatalabb barátnőm is, akkor 37 voltam nem passzoltunk én már megállapodtam volna ő állandóan bulizott. Korban hozzám közel álló nővel érzem jól magam komoly kapcsolatra őt érzem nőnek magam mellett. Alkalmi kapcsolatra is éretlenek a 30 alattiak. Csak a gond van velük nem lehet levakarni őket butaságokat csinálnak bezavarnak az életembe.
2020. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
25
2020. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Elvált férfinak már van tapasztalata igy aki újra házasodik az eleve komolytalan
2020. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5.-nek.


BIZONY!!!

2020. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26
2020. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem.kor függvénye.
2020. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van olyan marha, akiknek elsőre nem volt világos?!?
2020. szept. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nő függő, mert lehet valaki szuper érett 20 évesen, de lehet egy céltalan otthonülő lányka 30 évesen is. Úgy hogy ezt nem a kor fogja eldönteni, hanem a nő érettsége, és valódi céljai, tervei, addigi tapasztalatai.
2020. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!