Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány a randin meséli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a randin meséli, hogy neki a szülei lakást vettek, akkor én is felhozhatok már anyagi dolgokat? Mert ezek szerint neki fontosak ezek. Amúgy nem szívesen beszélek erről egy randin.

Figyelt kérdés

Rám nagymamám íratta a házát a szüleim beleegyezésével és még van néhány millió forintom félretéve külföldi munkavállalásból korábbról. Ez mellett még 2 ingatlant fogok majd egyszer örökölni, mert kicsi a család, sok a felmenő, kevés a leszármazott. (A szüleim is egykék, apának is van egy gyermektelen nagynénje.) A családi egyetértés is megvan, hogy mi, gyerekek kapjuk majd egyszer ezeket, a családom sem herdálós. Na most ezeket nem menőzésből, felvágásból írtam, úgyhogy ezzel kapcsolatban nem kérek beszólogatásokat. Ezekről alapvetően nem beszélek randin, vagy ismerősök előtt sem. Egyedül a 2-3 régi legjobb barátom tudja és ha volt barátnőm, akkor neki elmondtam néhány hónap után, mert ha már egy párt alkotunk tényleg, akkor anyagi értelemben is rossz ötletnek tartom a titkolózást. Persze ezektől függetlenül is szeretnék jómódú ember lenni, piacképes szakmám van és áll előttem karrier és átlagostól bőven magasabb fizetés lehetősége.


Viszont randin éreztem már úgy, hogy pár csaj csórónak gondol, mert külön albérleti szobában élek lakótárssal, vagy még nincs kocsim (de jogsim már igen). Nem veretem egyelőre autóval, mert nincs szükségem most kocsira az élethez, nem bérelek egy egész lakást (nem a szülővárosomban élek, ahol a fenti ingatlanok vannak) és nyilván mindenki abból tud következtetéseket levonni ismerkedéskor, amiket lát a két szemével, vagy amiket hall a fülével, mivel nincs senki homlokára írva a vagyontárgyai listája vagy a bankszámláján lévő összeg. Szerinted az ilyen lányoknak, akiken látom hogy már első randin többször említenek lakást, kocsit, anyagi helyzetet valamilyen formában, nekik beszéljek legalább a házról, vagy hogy van pár évi megélhetésre való pénzem félretéve már? (Konkrét összegek nélkül.) Például az utóbbi 1 évben randiztam két huszonpár éves lánnyal, akiknek a szülei vettek lakást és ezt már az első randin elmondták (pedig csak az egyik lakott ott). Nekik visszagondolva említhettem volna valamilyen közvetett formában, hogy én sem hónapról hónapra élek, mert ezek a dolgok gondolom fontosak voltak nekik és azért hozták fel. Mit gondolsz?



2020. szept. 8. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem kell ezt említeni.

Ha valaki meg csak a pénzre utazik akkor magadat ezzel hogy elmondod hány ingatlant fogsz örökölni, tökéletes célponttá teszed, akit majd le lehet húzni és könnyű lesz megszívni. Lehet rosszmájú vagyok, de én azt gondolom hogy ezt egy darabig nem kell a másik orrára kötni.

Elmondhatod mivel foglalkozol, mik a karrierterveid stb ez jó pont de szerintem többit felesleges sőt káros is lehet. Ha nem öltözködsz slamposan és nem sajnálod egy kávé összegét amire meghívod, akkor teljesen korrekt leszel első randin.

2020. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Én az ilyen lányoknak még azt se szoktam elmondani ami van.

Van kocsim, de randira gyalog megyek hogy ihassak. :D Ha kérdezi, hogy van-e, akkor vissza kérdezek, hogy miért hova megyünk?

A lakás amiben lakom az enyém és én is újítottam fel, de ha kérdezik albérlet. A félre tett pénzemről pedig maximum az anyám tud. Senki más.

2020. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint szüleitől kapott lakással és autóval rendelkező lány, soha n szoktam ezt az első randin megemlítenk. Egyrészt, nem az én érdemem, nem én dolgoztam meg érte. Másrészt, azt a téves kóvezketetést vonná le belőle a fiú, hogy anygias vagyok vagy tőle is elvárom ugyanezt.
2020. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha "csórónak" gondolnak. Nem hiszem, hogy ilyen infókat ki kéne adni az első pár randin.
2020. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én férfiként volt, hogy ugyanezt elmondtam már randin (mármint, hogy a szüleim lakást vettek nekem), de nem azért, hogy az anyagiakra tereljem a szót, egyszerűen szóba került, hogy hol lakom (kollégium vagy albérlet), és nyilván nem hazudtam valamit, hanem megmondtam az igazat.
2020. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!