Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri elmenni randizni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmenni randizni, ha annyira nem jön be a másik fél? bővebben

Figyelt kérdés

Kb fél éve ért véget egy hosszú kapcsolatom, azóta nem randiztam/ismerkedtem. Most úgy érzem teljesen tovább tudtam lépni és kész vagyok ismerkedni. Nemrég elhívott egy férfi randizni, de nem vagyok benne biztos mit tegyek. Elmennék vele találkozni, hogy kicsit kimozduljak és ismerkedjek, de amúgy nem az esetem. Ilyen esetben megéri elmenni? Mert hülyíteni semmiképp sem szeretném.

Vagy elmennétek randizni, mit veszíthetek alapon, tapasztalatot gyűjteni, újra visszaállni a keresgélésbe?

25N


2020. szept. 10. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ne húzd az agyát. Ne menj el ha úgy is tudod nem lesz belőle semmi. Nem fair.
2020. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem az eseted akkor ne tedd..
2020. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Menj. Aztán lépj le szó nélkül.
2020. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy randi még nem a világ. Utána is mondhatod, hogy ne haragudj, nem téged kerestelek. Nekem is volt olyan, hogy olyan pasival randiztam, aki annyira nem az esetem, és annyira jól elvoltunk, olyan hamar egymásra hangolódtunk, hogy pillanatok alatt egyre szebbnek és szebbnek láttam. Az első csókunk a 2. randin volt és hihetetlen jó volt. Már 3 éve együtt és sose voltam ilyen szerelmes. De még most se mondanám, hogy "az esetem". Előtte teljesen más kinézetű srácokkal jártam, meg is lepődtek a barátnőim, amikor bemutattam nekik.

Nyilván, ha érzed, hogy erre esély sincs, akkor ne húzd az agyát. Ha látsz egy pici esélyt, akkor próbáld meg. De légy korrekt, ha már egyértelmű, hogy mit érzel, vagyis, hogy mit nem, akkor állj elé és mondd el. Ne simliskedj.

2020. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lépj le szó nélkül. Nehogy magyarázkodj egyik férfi se érdemli meg
2020. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ezeket a hozzászólásokat nem nő írja, hanem egy pasi aki le akarja járatni a nőket. Név nélkül könnyű trollkodni, de ilyen alacsony hasznossági százaléka főként hímneműeknek van.
2020. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Nő vagyok. Már csak ezt kapja tőlem egy férfi
2020. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor viszont beteg vagy és kezeltesd magad.
2020. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Találkozhatsz vele ha akarsz, de mindenképpen közöld vele, hogy ezt ne vegye biztatásnak, mindössze natúr beszélgetésnek. 2x is mond el neki, mert pasasok között is vannak értetlenek.
2020. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, ha nem jön be. Ő nem haverkodni akar, ebből több meg nem lesz, ha már az elején így vagy vele. Millió másik pasi van.
2020. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!