Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem jókor lépett be a másik fél az életetekbe és később mégis összejöttetek? Nem most jött el a mi időnk?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal, aki sajnos külfödre kényszerül másfél évre. Ezért a találkozást sem erőltette, mert nem szeretett volna elmélyülni érzelmileg egy kapcsolatban. Végül találkozgattunk, két hétig jártunk, nagyon szép volt minden, majd napról napra egyre jobban kihúzta magát a kapcsolatból, mondva, hogy nem most jött el a mi időnk. Szex még nem volt, mondta, hogy nem szeretné, ha úgy érezném kihasznál, tényleg tisztel és többre becsül annál, minthogy testiségbe torkolljon a dolog. Mondtam neki, hogy mások is élnek távkapcsolatban, ő viszont hallani sem szeretne erről, rossz tapasztalatai vannak. Hajthatatlan. 4 napja nem keres. Én írtam neki, hogy remélem jól van és várom, hogy újra beszélgessünk. Küldött rá egy ölelős szmájlit, de nem méltatott további beszélgetésre. Mondta, hogy neki így is borzasztóan hiányozni fogok, nem fog tudni hazajönni ezidő alatt, így nem tudjuk normálisan tartani a kapcsolatot, nem szeretné ezt folytatni jelenleg. Mit tehetnék? Erőltessem, hogy legalább beszélgessünk? Vagy felhívjam telefonon? Nem akarok túl ragadósnak sem tűnni, de hiányoznak a közös percek.

2020. júl. 20. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de olyan már volt, hogy nem jókor lépett az életembe és 1 hónap múlva foglalt volt.
2020. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Ne keresd, ha akar valamit úgy is írni fog, foglald el magad, hobbi, barátok, semmiképpen ne zaklasd!


Hasonló helyzetbe vagyon! De azt tudni kell, hogy 2 hét után megkeresett és az óta majdnem napi szinten beszélgetünk!


Mi lesz belőle? Nem tudom, beleszerettem, majd kiderül, élvezem a társaságát aztán a sors úgy is alakít! Mindig ő keres!

2020. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sosem jó ha nő piócát játszik.


Egy férfi ha ilyen az 100x jobb mint ha egy nő ilyen.

2020. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Még várom továbbra is, mert jó belőle erőt meríteni! Az a baj, hogy az agyam tudja, hogy így kellene cselekednem, csak a szívem néha közbeszól, hogy ne hagyjam veszni. De ha ő tényleg nem lép egy lépést sem akkor úgysem lenne belőle semmi ha erőltetném sem, sőt, teljesen zakkantnak nézne...#2-es válaszoló, te lány vagy? két hétig teljes csendben voltatok, abszolút semmi kommunikáció?
2020. júl. 20. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt olyan igen. Tudtam és ő is hogy nekünk együtt kéne lennünk, de akkor még mással jártam, de még azt az illetőt nem tudtam elengedni akkor. Kb 1.5 evvel később (+/- 2 hónap) már sikerült elengednem az előző srácot és összejöttem azzal akivel anno nem tudtam. Nagyon jó volt, felemelő, és a felhok közt jártam, olyan volt mintha ezer éve ismertük volna egymást , a kémia és a nagy -beszélgetések is megvoltak. Sajnos egyéb problémák miatt nem voltunk sokat együtt, nem tudtuk folytatni, de eletem egyik legmeghatározóbb kapcsolata volt, ha anno nem lett lett volna vége, már házasok lennénk
2020. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok, igen lány vagyok! Megvallom én kerestem elsőnek meg akartam beszélni vele a dolgokat, hogy hogyan tovább... és igazából akkor ő jelentette ki, hogy maradjunk barátok mert fontos vagyok neki! Ezt annak vettem, hogy majd akkor nem beszélünk! És utána eltelt egy hét max egyszer keresett, azóta 3 hete meg van veszve majdnem minden nap keres, azt is tudom milyen alsó van rajta kb!


Nem tudom ez mennyire egészséges, nem reménykedek! Nagyon szeretem Őt és a sorsra bízom mi lesz! Nagy szerelem volt a miénk!


Nem tudom, minden ember más!


Tudom a szíved, az enyém se bírta ki rá írt, de ha nem válaszolt többet ne keresd, még ha nehéz is, mondhatom a sablon szövegeket, hogy majd jön más, aki mindig ott lesz melletted stb. kaptam ezeket én is!


Megélni màs!


Fontos, hogy legyen tartásod! Foglald el magad! Éld az életed, tanulj, dolgozz, edz, stb! Fejleszd magad! Mert ha visszatér kap egy erősebb nőt, ha meg nem akkor meg te találsz majd valakit, aki igen is ott lesz veled..!


Ezt a tanácsot adtam magamnak is!


Most barátok vagyunk! Néha mikor titokzatos vagyok mert nem mondom kivel találkozom érzem a féltékenységet benne, de ilyen az élet nem!?


A sors meg úgy is alakít!

Élvezd minden pillanatát!


N/25

2020. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki. Bocsi.

Majd találsz jobbat.

Ugyanígy jártam. Hidd el, nem ő a megfelelő. Ne fájdítsd a saját szíved. Nem éri meg. Ha valakinek nagyon kellesz, akkor nem ráz le így.

2020. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nah, keresett?
2020. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem. Írtam neki 10x, először szivezett rá azóta, a többit meg se nézte... letiltom mert nagyon bánt
2020. júl. 24. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de tényleg nem kellett volna keresned, engem azóta keres! Beszélgetünk de persze tudom ha X időn belül nem lesz változás Akkor muszàj lesz elengednem!
2020. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!