Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Befejeznétek az ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befejeznétek az ismerkedés, ha a másik fél néha 2-3 órán keresztül nem írna vissza?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 17:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Ha 4 napig nem írna akkor igen, 2-3 óra az semmi.
2019. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok dedós, tehát nem.
2019. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Akkor ez normálisnak számít?
2019. júl. 29. 18:01
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem körülötted forog a világ.
2019. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Miért tenném????
2019. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj, van egy trükk. Kommunikációnak hívják. Jelzed neki, hogy ha nem tud azonnal visszaírni, akkor legyen szíves szóljon, mert téged zavar, hogy nem tudod, várj-e a válaszára, vagy sem. Ha egy értelmes, figyelmes, empatikus ember az illető, akkor jelezni fogja a későbbiekben, hogy "most van egy kis dolgom, később jövök vissza", ha viszont tojik a kérésedre, akkor meg fejezd be az ismerkedést.
2019. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Csak akkor, ha egy beszélgetést / chatelést hagy félbe úgy, hogy nem értesít arról előtte, hogy most mennie kell, mert dolga van, és nem is köszön el. Ha viszont a fentiek miatt jól sejthetően direkt "hagy lógva" (tehát manipulációgyanús a dolog), akkor habozás nélkül és azonnal lezárnám a dolgot.
2019. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%

Amennyiben beszélgettünk, megkérném rá, hogy jelezze, ha le kell lépnie, mivel chaten nem látom, hogy "elsétál". Ha ennyire képtelen, akkor én nem beszélnék vele.

33/f

2019. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
47%
Napi 1 üzi az gáz, akkor lelépek.
2019. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
41%

Ahogy írták ez akkor gyanús ha egy beszélgetés közben van "félre téve" az illető. Én mindig jelzem hogy most meguntam a pötyögést majd később folytatjuk.

Mostanában amúgy is divat főleg a lányoknál hogy egyszerre sok fiúval irkálnak ismerkedésnél, aztán amelyik jobban leköti (vagy nyalizik neki) azt fogja előtérbe helyezni. Annak ír vissza előbb.

2019. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!