Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, járnátok ezzel a pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok ezzel a pasival, ha majdnem mindenhova ilyen mackónadrágban járna?

Figyelt kérdés

[link]


Gyerünk, hazudjatok! :DD


2020. szept. 12. 14:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, a dagadt csúnya nők véleménye nem érdekel, akik "természtesen" soha nem járnának ilyen pasikkal! :DDD
2020. szept. 12. 14:55
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
a mackónadrág az új lazac?
2020. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak gatya nélkül:)
2020. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszik az ilyen test, pedig én is edzek.
2020. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

A kutyust elfogadnám, csodaszép :)

Aki nem tudja eliselni, hogy a vélemény ezerféle, az hát nem tudom, nyaljon el egy fagylaltot, hátha lehiggad.

2020. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Még mindig szánalmas vagy.
2020. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kép semmit nem jelent, mert igen, mackónadrágban van, de a kérdésed arra irányul, hogy "majdnem mindenhova" abba megy. Ez a férfi valószínűleg (ahogy a férfiak 99,99%-a) az alkalomhoz és helyszínhez illően öltözködik fel.

Nekem amúgy őszintén szólva nem jön be. Egyrészt utálom az ilyen hajat, nekem sokkal jobban tetszik a hosszabb és göndörkésebb, valamint nekem túl izmos, túl nagydarab. Nekem a tipikus "futó" alkat jön be, akin látszik, hogy mozog és sportos, de nem viszi túlzásba.

Az pedig, hogy hazugságnak tartasz egy a tiednek ellentmondó véleményt csak a saját ostobaságod és szűklátókörűséged bizonyítéka.

2020. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Nekem 10-12 évesen volt egy ilyen hülyeségem, hogy mackónadrágban jártam mindenhová, még iskolába is. Ki is csúfoltak érte szerencsére, aztán leszoktam róla.
2020. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ez a nadrág, még ha teljesen más stílust képviselek akkor is. Modern, vagány, laza.
2020. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Pfejj. És ezt a pasira mondom, nem a nadrágjára.
2020. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!