Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eszméletlenül jó volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlenül jó volt az első randi,de nem lesz második, közöljem?

Figyelt kérdés

Igazán egymásra hangolodtunk 5-6 óra csak úgy elrepült, annyira gördülékenyen beszélgettünk egymással, olyan mély dolgokat osztottunk meg kölcsönösen, amiket csak néhány emberrel vagy még mással sem.

Volt minden, pici érzkényülés, óriási nevetések.


Hogy miért nem hívom másodikra, ennek az oka az, hogy most lett vége 2hete egy 2évig tartó kapcsolatának, ennyi idő pedig igazán kevés és még lezárva sincsennek a szálak köztük.


Erről beszéltem röviden neki és jeleztem azt, érdeklődés formájában, hogy engem ez gátol és szerencsétlenül jött ki így a helyzet, nem konkrét kijelentés volt.


Komoly dolgot így biztosan nem tudok elképzelni, mást viszont igen.


Amire leírtam ezt, már nincs is kérdés, hogy beszéljek-e vele erről, esetleg valami tanács?


2020. szept. 12. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

"Komoly dolgot így biztosan nem tudok elképzelni, mást viszont igen."


Mit barátságot?

Mert gondolom nem , hanem szexre gondoltál....

2020. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

"Hogy miért nem hívom másodikra, ennek az oka az, hogy most lett vége 2hete egy 2évig tartó kapcsolatának, ennyi idő pedig igazán kevés és még lezárva sincsennek a szálak köztük."


Ezt szerintem majd ő eldönti.

2020. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Azt nem tudhatod, hogy mikor lett vége valójában.

Én is voltam úgy kapcsolatban, hogy abból vettem észre, hogy vége, amikor szerelmes lettem valaki másba. Oké, persze volt előzménye, de az ember elüldögél a langyos biztonságban vagy épp a jéghideg veremben is, ha épp esélyt se lát jobbra. Lehet, hogy már egy éve vége van köztük.

Megérezni azt egy randin, ha a másik csak menekül és érzelmileg még nem szabad.

2020. szept. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1%

3#

De a kérdező jobban tudja, ő egy szakértő, hiszen ő nőnek született

2020. szept. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer úgy kezdtem ismerkedni egy nővel, hogy nem tudtam semmit a magánéletéről. Nem kérdeztem rá, gondoltam szólni fog, ha zárt kapukat döngetek. Végül amikor mar nagyon közel kerültünk egymáshoz, akkor szakított, miattam. Az a kapcsolat már nem működött. Küldtem volna el fél év pihenőre, hogy dolgozza fel a szakítást?!


Léptem már be új kapcsolatba úgy, hogy megláttam egy lányt és pár nap múlva szakítottam. A kapcsolatom már nem volt jó és tudtam, hogy kell nekem ez a lány. Gyakorlatilag 1 nap alatt kellett feldolgoznom a szakítást. Elég volt egy perc is, mert fél éve érlelődött bennem a gondolat.


Nem lehet megmondani, hogy mennyi idő kell egy szakítás feldolgozosora.

2020. szept. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Wooah, igazi egymásra hangolodas megvolt, a kérdező már jobban tudja mint a randi partnere hogy mit érez
2020. szept. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy bizonytalan, mert a bizalom csorbult köztük.
2020. szept. 13. 07:14
 8/14 A kérdező kommentje:
Szoktak beszélgetni, lehet csupán, hogy csak egy mélypont ez, ha most kapcsolat alakulna ki köztünk, abban az esetben simán lehet az, hogy a bizonytalansága miatt vissza is fordulna a korábbi partneréhez.
2020. szept. 13. 07:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha neked belefér, akkor szervezzetek közös programokat. Jó társaságnak tűnt neked, lehet hogy jó kapcsolat lenne köztetek, de 2 hét után tényleg korai főleg ha ilyen lezáratlan .

Én nem kavarnék bele szexet és nem terveznék komolyabban, amíg nem biztos magában.

És valóban, a két hét szakítás előtt már lehet hogy régen nem működött köztük semmi,csak mostanra érett meg a döntés.

2020. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem az exböl epitett ujra fel egy ujszerelem.

Azota is köszönöm neki.


En anno 2 srac közt màr tartottam szünetet mert mindenhonnan ez folyik hogy hagyjunk idöt magunknak meg dolgozzuk fel, hàt fél-1 évem elment potyara a semmire es egyedül vergödtem. Igenis nyitni kell inkabb masokra szakitas utan es nem a sebeinket nyalogatni. Az en reszemröl ÉN igy vagyok vele azotam

Megbantam a szünetet mert csak telik vele a draga idö

2020. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!