Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eszméletlenül jó volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlenül jó volt az első randi,de nem lesz második, közöljem?

Figyelt kérdés

Igazán egymásra hangolodtunk 5-6 óra csak úgy elrepült, annyira gördülékenyen beszélgettünk egymással, olyan mély dolgokat osztottunk meg kölcsönösen, amiket csak néhány emberrel vagy még mással sem.

Volt minden, pici érzkényülés, óriási nevetések.


Hogy miért nem hívom másodikra, ennek az oka az, hogy most lett vége 2hete egy 2évig tartó kapcsolatának, ennyi idő pedig igazán kevés és még lezárva sincsennek a szálak köztük.


Erről beszéltem röviden neki és jeleztem azt, érdeklődés formájában, hogy engem ez gátol és szerencsétlenül jött ki így a helyzet, nem konkrét kijelentés volt.


Komoly dolgot így biztosan nem tudok elképzelni, mást viszont igen.


Amire leírtam ezt, már nincs is kérdés, hogy beszéljek-e vele erről, esetleg valami tanács?


2020. szept. 12. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szakítottak, ennyire jó volt de le akarod rázni, normális vagy? Én volt hogy visszacsábultam volna az ex-hez, de rögtön jött más, és miatta nem tettem. Nem véletlenül lett vége, az új lehetőséget meg nem akartam elrontani.
2020. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ellentmondásos volt a testbeszéde is, legalábbis annak éreztem. A táskája kettőnk között volt a padon(távolságtartás), de olyan intim/közelien mély dolgokról beszéltünk...


Az alkarján volt a kezem, de zárkozótt volt testileg, nem nyitott felém.

De mondta azt, hogy fáj a nyaka, erre pedig kacéran kérdeztem, hogy hmmmm, megmaszírozzam? :D zavarban volt ezután.


Ezt nem tudom, hogy jel volt-e, cigztünk, ezt követően pedig rágó, bár ez lehet rutin is és a csókhoz nincsen köze, ja és +ajaknedvesítő.


Korábban nem tudtam azt, hogy most szakított, ez hirtelen ért engem, így nem akartam csókkal zárni, főleg a testbeszéde miatt.

Amikor elsőként értem hozzá, azt éreztem, hogy hirtelen érte és mintha megijedt volna, ezért sem akartam tolakodó lenni.


Ebből ti mit olvastok ki?


Egyébként írtam neki azóta, hogy jó volna ismét találkozni és beszélni.

2020. szept. 13. 09:51
 13/14 A kérdező kommentje:

Lesz második alkalom. 😁


Köszönöm a válaszaitokat!! 💚

2020. szept. 13. 11:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez gyors volt. Amúgy majd kialakul.

Én papíron még férjnél voltam, mikor megismertem a mostani páromat, de akkor már fél éve külön laktunk és igazából. Már 1-2 éve érett a szakítás, mire megléptem (mi 14 évig voltunk együtt). Ráadásul nem haragban váltunk el, mindkettőnk megértette, hogy elfáradt a kapcsolatunk és már inkább testvérek vagyunk, mint házaspár. (Soha nem jártunk össze szakítás után lefeküdni egymással, azért is mentünk külön, mert már képtelenek voltunk rá.)

Na ezt magyarázd meg egy pasinak :D A tények: a csaj férjnél van, de azt mondja, szakítottak és külön élnek, de jóban van a férjével, gyakran beszélnek. Ki hiszi ezt el?

A barátnőm azt mondta, nem fogok találni olyat, aki ezt elfogadja. Tévedett, a jelenlegi párom teljesen megbízik bennem. A válást se sürgette, azt mondta, minden történjen úgy, ahogy az én lelkemnek jó. Pár hónap után már engem mart a dolog, hogy ha papíron is, de más asszonya vagyok és elindítottam a válást. Végig mellettem volt, megértette, min megyek keresztül. Ilyen az igazi társ.

Hozzá tartozik, hogy én anno elgyászoltam a kapcsolatomat, nem arra használtam a mostanit, hogy felállítson és összekaparjon a földről, ezt a munkát egyedül vittem végig még mielőtt ismerkedni kezdtem volna.

Sokszor hazudnak az emberek a kapcsolataikról és sokszor égeti meg magát emiatt az ember, ezért bizalmatlan lesz. Megértem ezt is. A párom anno kockáztatott, mikor igent mondott rám és bejött neki. Hátha neked is szerencséd lesz :)

Ami fontos: tisztázd már az elején, hogy csak 1 esélye van a bizalmaddal. Tudja, mit kockáztat, ha sunyít.

2020. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!