Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szűz huszonéves pasik! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz huszonéves pasik! Hogy dolgoztátok fel a nőtlen életet?

Figyelt kérdés

elfogadtátok? tomboltok még? milyen érzés látni a boldog párokat az utcán?


F/29


2020. szept. 15. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Én minden nap kiírok ide 4-5 magamat sajnáltató kérdést, így valahogy el tudom viselni.
2020. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz volt az, hogy azok a lányok akik tetszettek, vagy épp beléjük habarodtam, nem viszonozták ezt. De végül megtaláltam akit kerestem, de már 30 felett. És hogy dolgoztam fel? Nem nagyon volt rá időm, mindig mentem előre mint egy tank. :)
2020. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Pont úgy viselem el mint akiket Audival, Ferrarival és hasonlókkal látok furikázni az utcán miközben meggyulladok a villamoson ebben a melegben. A saját dolgaimmal foglalkozom és max. az jut eszembe irigység helyett vajon hogy csinálta, mit kell tennem hogy egyszer majd nekem is sikerüljön.
2020. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már sajnos 40 éves vagyok. Nem tudom, hogy tombolás alatt mit kell érteni. Még mindig nagyon rossz látni a párokat az utcán. Viszont idővel rájöttem az elmúlt években, hogy nem nekem való a tartós kapcsolat, mert nem tartom rá magam alkalmasnak. De az a legborzasztóbb az egészben, hogy semmilyen kapcsolatra nincsen

esélyem.

2020. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!