Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha az az elvárásotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha az az elvárásotok, hogy egy férfi céltudatos meg ambíciózus legyen, az azt jelenti, olyannal randiztok csak, aki menedzseri pozícióban van, vagy legalább annak a küszöbén?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Azt jelenti, hogy céltudatos és ambiciózus legyen.
2020. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Pénze legyen. A kora :65 és a halál között.
2020. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert csak egy menedzser lehet ambiciózus:D istenem....
2020. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem, hanem azt, hogy céltudatos és ambíciózus legyen. Amikor összejöttünk a férjemmel, akkor ő épp felnőttképzésen tanult és közben futárként, raktárban ill. mindenféle maszek munkákat dolgozott, hogy eltartsa magát. Azóta eltelt 10 év és bár a szakmájában dolgozik most, sikeres benne, de nincs menedzseri pozícióban és nem is vágyik rá.
2020. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És őt ambíciózusnak tartod? A legtöbben karrierépítés terén a vezetői vonalra szoktak gondolni.
2020. szept. 15. 15:26
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, gondolj például egy magát fához kötöző, vagy olajfúrótorony ellen csónakkal nyomuló greenpeace aktivistára. Szerintem határozottan kimaxolja a céltudatos, ambiciózus jellemet, mégse sok menedzser van szerintem ezek között az emberek között.

Vagy pl. nagy kedvenceim, a mályi madármentők is szerintem nagyon céltudatos és ambiciózus emberek, mégse karrierépítő felsővezetőként híresültek el.

Ez a két tulajdonság nem csak meló terén létezik. :)

2020. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Kik a legtöbben? Ki gondol csak munkára, ha céltudatos emberről van szó? Nekem az is céltudatos, aki eldönti, hogy lefut egy maratont, és becsületesen készül rá, nem bújik ki alóla.


Mindig csak a munka, beosztások, karrier, olyan unalmas már.

2020. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az mennyire számít ambíciózusnak, ha a munkámban törekszem arra, hogy jobb legyek, mint az átlag és minden évben meglegyen a legjobb értékelés és a fizetésemelés?
2020. szept. 15. 15:33
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Fontos a karrier, volt olyan lány aki a munkám miatt nem jött össze velem anno (mekiben dolgoztam)
2020. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Igen, annak tartom, hiszen megvannak a céljai, amikért aktívan tesz. A munkájában már elérte azt, amit szeretett volna, szereti amit csinál, jól érzi magát a pozíciójában, minek törtessen feljebb mindenáron? Inkább más területeken tevékenykedik, fejlődik a hobbijában, stb.

4-es vagyok.

2020. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!