Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan férfi aki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki aki szereti a szexben domináns, alázó, agresszív nőket?

Figyelt kérdés
olyan férfi, akinek amúgy normális élete van, munkája, barátai, csak van ez a fétishe, nem valami pszichiátriáról szakasztott szökevény és az életben sem oylan kis szótlan nyomi, hanem átlagos vagy domináns, de azért simán hagyná hogy alkalmanként egy nő finoman dominálja, parancsolgasson neki, csúnyán beszéljen vele, megüsse kicsit, megharapja, végighúzza rajta a körmét stb.
2020. szept. 16. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen van.
2020. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
Nix
2020. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dominát szerető férfiak, milyenek vagyok a hétköznapokban, milyen a személyiségetek, munkátok, érdeklődésetek?
2020. szept. 16. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha van ilyen huszonéves férfi, az írhat nekem;)
2020. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden vágyam egy ilyen nő lenne, simán lealázhatna, engedném, akár fizikálisan is:).
2020. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, de úgy, ha egy szívlapáttal kergethetem őket egy mezőn.
2020. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cicaharc :D
2020. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!