Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogyan viszonyultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyultok egy olyan kapcsolathoz ahol a férfi nyugdíjas, a nő pedig még dolgozik? Működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés

Ismerősömről van szó. Adott egy nyugdíjas férfi 67 éves fiatalos, és egy 33 éves nő. Szeretik egymást, de nagyon. És valami elképeszt

ő módon megértik egymást!A nőnek még nincs gyereke, de szeretne. A férfinak sincs ellenére. Vélemények? Olyan írjon, aki volt már ilyen kapcsolatban vagy ismer valakit aki így él.



2017. febr. 19. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem akarnának gyereket, szerintem működhetne hosszú távon.


De gyerekkel szerintem nem. Mire a gyerek betölti a 20-at, addigra a papi valószínűleg halott lesz, de ha nem, akkor is egy vénember lesz, aki még menni is alig bír majd. Szerintem ez felelőtlenség. Ráadásul minden teher a nőre hárulna, elvégre azért 50 évesen még nem öreg senki, ergo neki kellene minden terhet cipelnie.

2017. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem a megszokott helyzet, gyerekvállaláshoz főleg.Igaza van az előzőnek, bár sajnos a mai világban nem törvényszerű,hogy csak öregen halunk meg, az élet rendje szerint nagyobb esély van rá.


Működőképes lehet ha annyira szeretik egymást, bár azért lesznek olyan nehézségek amikkel meg kell küzdeniük, pl. ha az anya otthon marad a kicsivel anyagilag is megviselheti ez a család helyzetét, főleg úgy,hogy már születésétől gyűjthetnek a gyerek továbbtanulására.


Egy gyereknek nem biztos,hogy jó családmodell ez, az apa idős kora miatt bármilyen fiatalos nem fog aktívan részt venni az életében.


Ami viszont előny: azt mondják,hogy az idősebb szülők már higgadtabbak, türelmesebbek a gyerekhez.


Ha nagy a szerelem az ellen nem lehet mit tenni...

2017. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
atttya isten 34f
2017. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Mindenki azt csinál az életével, amit akar. Mindenkinek van magánélete, amihez a többieknek semmi köze.


Itt most oké, ki lehet beszélni őket, de mi értelme van? A mi véleményünk majd hatással lesz rájuk egyáltalán, vagy valamit is be fog folyásolni? Kétlem. Szerintem még azt se tudják, hogy itt megszületett róluk egy kérdés.


Sok boldogságot nekik, ennyi, az ő életük.

Mind a ketten felnőtt emberek, azt csinálnak, amit akarnak!

Miért kell elítélni vagy hőzöngeni emiatt?

Régen is és mai is vannak nagy korkülönbségben párok.

Külföldön, pl. a sztároknál nem megbotránkoztató ez? Akkor itt hazánkban miért az?

2017. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elég fura helyzet, de ha szeretik egymást...

Ha minden úgy alakul, a párommal nálunk is ez lesz a helyzet. De közöttünk csak 12 év van. Nyilván ő előbb lesz nyugdíjas, mint én.

2017. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Jézusom! Hogy képes lefeküdni vele?
2017. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
"És valami elképesztő módon megértik egymást!" - ismerős helyzet, szerintem a többi nem is annyira érdekes.
2017. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Közeli ismerős. F=66, N=3x, nem tudom pontosan. Nemsokára 2 éves lesz a kislányuk. A férfi nyugdíjas, de sokat dolgozik, van egy cége.

Nem tudok problémáról köztük.

2017. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az illető férfi nagyon sokat dolgozott életében, és nem is nagyon akar. Mondta, hogy a nyugdíja csak saját magára elég, meg esetleg a párjára!
2017. márc. 3. 15:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Komolyan elhiszi bàrki is,hogy egy közel 70 éves öregember képes gyereket nemzeni?:D

A nő nyilvàn gerontofil,nem hinném hogy zavarnà hogy neki még jó 30 évet dolgoznia kell.

2017. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!