Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lesz hosszútávon a 22 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lesz hosszútávon a 22 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én most vagyok 29 éves, a férfi pedig 51.

A férfi szerint ez a kapcsolat csak pár évig lenne működőképes...

Vélemények akik már voltak hasonló kapcsolatban?


2019. jan. 16. 09:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Na mégegy pénzleső aranyásó. Keep digging!
2019. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
27%
Igazából szinte ugyan akkora az esélyed ,mint egy veled egykorrúval.A 35-40 éves pasiddal is szakíthattok 5-7-10 èv mùlva,vagy sokkal korábban.Ahogy a most 51 éves pasid is találhat később jobbat,vagy Te nála.Nincs biztosíték.El se kezdődött igazán,Te meg már most arra gondolsz mi lesz majd.
2019. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
24%
És ha levezeted magadnak mi lesz,ha nem tart örökké elhagypl.10 év mùlva elhagy?40 évesen is lehet még boldogságvirágot szakítani.
2019. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
14%

Köztünk 27 év van, 4 éve együtt vagyunk, együtt élünk.

30 voltam amikor összejöttünk.Tudta, hogy vàlok, tudta, hogy van gyerekem, de kellettem neki, ő pedig nekem, úgy, hogy első ebédünkkor elmondta, hàny éves. Meglepett, fiatalabbnak gondoltam.

Nehogymàr az elején a végére gondoljàl!Ha jól megvagytok, miért ne működhetne?

2019. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%

Akik azt mondják működhet, konkrétan ostobák. 22 év korkülönbséggel generációs különbségek lesznek.

Az egészségügyi leromlásról nem is beszélek.

Egy 51 éves férfinek baxxottul fényezi az egóját, hogy egy 29 éves kúrogat. De csak addig izgi, amíg nem jönnek a szürke hétköznapok. Senki ne akarja megmagyarázni, hogy ez normális és működhet hosszútávon.

Mire 40 leszel, a pasi 62... érted? Egy kibaxxott nagypapa.

És hogy gondolod hogy lesz majd a pasi családjával? Ex feleségek? Kölykök akik annyi idősek mint te? Na és van már unoka? :D

Szánalmas... keress már 30-as pasit magad mellé cseszd meg.

2019. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
35%

Miért, szerinted nekünk okvetlenül szürkék a hétköznapok?

Hàt nagyon nem annak mondanàm.

Nyàron baràtokkal rengeteget bogràcsozunk, ökörködünk, úszkàlunk, csúrdítunk itthon.

Vannak akik hozzànk 2-3 hétre jönnek.

Ha pedig kettesben vàgyunk valahova, akkor ketten is megyünk ide-oda.

Nekem semmi szürke nincs az elmúlt 4 évben, valamit mindig csinàlunk, hol a gyerekemmel hàrmasban, hol baràti tàrsasàggal, hol csak ketten megyünk valahovà.

Nincs olyan, hogy ne lenne témànk.

Ellenben 20-on éves koromban volt egy élettàrsam, kb 2-3 évvel volt csak tőlem idősebb.Én végiguntam azt az 1-1,5 évet.

Az, hogy két ember mitől/hogyan érzi jól magàt egymàssal, semmi köze a korhoz.

Ja, és mielőtt jönne valaki a szexuàlis részével, szexmániàs vagyok, ebben is megtalàltuk egymàst.

2019. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 D. Brasco ***** válasza:
61%

4év távlatából pedig igazán leszállhatna a szemedről a rozsaszín köd!

Az osszes ilyen kapcsolat totál beteges szerintem.....ekkora korkülönbség mellet semmi értelme ezeknek a románcoknak

2019. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
13%

Miért kéne, hogy leszàlljon a köd, ha nekünk jó együtt?

Senkinek nem àrtunk vele.

2019. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
24%

Abban mi a franc a beteges, ha két ember szereti egymàst, összhangban vannak?!

Csak azt àruld el nekem, mi a bànatot kezdjek egy 30-as fiúkàval, akinek esetleg még a disco meg a jàtékgép a fô szórakozàsa?

Nekünk a kiràndulàsok, baràtokat vendégül làtni, mi is kimenni hozzàjuk, tàrsasozni, sütni-főzni, főleg nyàron, kint az udvaron.

Élvezni egy finom hàzipàlinkàt, este kettecskén kóstolni egy finom bort, színhàzba elmenni stb.

Mi az úristent kezdjek egy óvodàssal?

2019. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
17%
# szàmítógépes játékokat akartam írni
2019. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!