Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb pasik tetszenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik tetszenek, 10-15 év korkülönbségből lesznek hosszútávon problémák, vagy nem a szám a lényeg!?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, soha nem tetszett a saját korosztályom, mindíg az idősebb, tapasztaltabb,érettebb, megbízhatóbb, okosabb férfiak tetszettek, de most valahogy elgondolkodtam azon, hogy működhet-e 10-15 év korkülönbséggel egy kapcsolat. Fiatal vagyok, még nem szeretnék házasságot, gyerekeket, viszont egy 30-hoz közeli, vagy már azon túli férfi titkon erre vágyik, ebből adódhatnak problémák? Illetve szakítással végződhet a kapcsolat? Nyilván vannak olyan férfiak, akiknek más az elképzelés és a kerrier, szórakozás fontosabb de ez nagyon ritka. Úgyhogy bizonytalan vagyok,és erősen gondolkodom a dolgon hogy megéri-e belevágni ilyen kapcsolatba, vagy sem. Mi a véleményetek erről? Volt már valakinek idősebb párja? Pozitív, negatív tapasztalat?

2020. szept. 16. 23:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A kérdező kiscsaj meg szerintem próbálja csak ki az idősebb pasis dolgot. Ha mégsem jön be neki, akkor meg majd 30 évesen felszed egy 25 éves srácot. Ha megmarad csinosnak, könnyedén menni fog neki.
2020. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A miénk 13év korkülönbség.50,37.

4éve vagyunk együtt.

Meg kell hogy mondjam,a legjobb időszak az életemben.Ezt a harmóniát,elégedettséget sosem éreztem előtte.

2020. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A nagyszüleim közt 10 év korkülönbség volt. Akkor házasodtak össze 1955-ben, amikor papa 30, mama 20 éves volt. Jól megvoltak utána 46 évig, papa haláláig.
2020. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is 15 év a különbség, most 28 vagyok, párom 43. Soha, semmi probléma ebből, nincsenek eget verő különbségek koztunk, a szex fantasztikus. Együtt vagyunk már jó pár éve, a szerelem töretlen, házasok, gyerekkel 😉
2020. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Lesznek problémák. A tipikus az, hogy eljön az idő amikor a nő akar gyereket, a pasi pedig nem, mert már van neki, az előző nőtől.
2020. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bármilyen fura, de sokban függ attól, hogy, hogy tartja magát az illető, mennyire figyel oda magára.


habár nekem a 15 sok lenne, de a 10 elfogadható.

2020. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Nem fura ez egyáltalán. Mindenki olyan partnert szeretne aki tetszik neki. Lepusztult 40 éves pasas meg nyilván ne akarjon 22 éves nőt magának.

2020. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17


Így van.

Vannak ismerőseim kollégáim akik már 35 felett elhíztak, 40 felett meg már jó pocakosak, vagy lassacskán amolyan megereszkedett bőr mindenhol...na mindegy sokféleképpen lehet elhanyagolódni :)


És igen olyan 40-es ne várjon sokat.

2020. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, hasonló korosztályban, de nekem kb. 15 éves korom óta a 30-as korosztály tetszik és ez nem változik az életkorommal. Szóval én úgy gondolom, hogy majd 30-hoz közel fogok találni egy szintén 30-hoz közelit. Mert az a baj, hogy most még az a korosztály szerintem gyerekesnek tart, nem vesz komolyan egy 22 évest.
2020. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18#

Azért ne vegyél mérget erre a "40 en túl ne várjon sokat" elméletre!

50 vagyok tesó,de azért 170 kilót felpakolok a guggolóállványnál,és guggolok is vele!

2020. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!