Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért beszél az exéről, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért beszél az exéről, mert még nincs túl rajta?

Figyelt kérdés

Randizgatok valakivel, szimpatikus, szerencsére ennél többet még nem érzek iránta, 2 hete ismerem.

Állandóan szóbakerül az ex, hogy neki ilyen és olyan volt és ezt és azt csinált. Majd véletlenül elmondta, hogy ja amúgy ők még beszélnek meg jóban van a szüleivel is, azokkal is beszél.


Jól látom, hogy nincs még túl rajta? Úgy vagyok vele, hogy akkor hagyjuk az egészet, mielőtt még elkezdenék érezni valamit iránta. Mert nem fogom neki még tiltani, hogy kivel beszélhet, de nekem ez nagyon fura.



2020. szept. 17. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Hagyd, még nincs túl rajta
Mond meg neki, hogy zavar
Nem kell felfújni, ez normális
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mennyi ideje volt előtted szingli de valószínűleg még nincs túl rajta. Ne pazarold az időd.
2020. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna.. Hany eves a pasi? Mennyit volt a csajjal?
2020. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az illető 26 éves, és kb 1,5 évet volt az exével együtt, kb. 8hónapja szakítottak mielőtt engem megismert.

Engem is zavar hogy az ex párjával beszél meg az ex párja szüleivel mert szerintem ez nem normális.

Ő múlt, lépjen tovább vagy akkor ne kezdjen új kapcsolatba.

2020. szept. 17. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
azért így más a helyzet, én tuti nem nézném el
2020. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, bár már randizgat de még egyáltalán nincs túl érzelmileg az exén. Nehéz "dolgod" lenne, ha még nem érzel semmit akkor inkább engedd el. Lehet testben ott lesz veled, de fejben még nem.
2020. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ia volt.. 4 evet jartak rogton jottem en aztan kb masfel ev utan meg szerelmet vallott neki de velem volt.. Pofam leszakad.. A mai napig szereti ot szerintem en meg elhagytam sok okbol
2020. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs túl a történteken a múltjában él ahelyett hogy a jövő felé tekintene. Nem szabad ilyen emberrel kapcsolatba lépni, semmit nem profitálsz belőle. Sajnos tapasztalatból írom, nagyon hálátlan!!!
2020. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!