Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél a párom az exéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél a párom az exéről?

Figyelt kérdés

A párom gyakran felhozza az exét, hogy milyen rossz volt vele és sokat veszekedtek, meg hogy a nő borzalmas volt, állandóan kiabált vele, stb. Ennek ellenére, h ilyen borzalmas volt, mégis több mint 10 évet együtt éltek. Nem értem, hogyha ilyen rossz volt, miért maradt vele mégis? Lett volna lehetősége, h másokkal randizzon, ezzel nem volt probléma.

Nálunk ez elég gyakori példa, az elején még nem zavart, mert nyilván meg kellett vkivel beszélnie, meg minden, de már 2 év után ha szóba jön, akkor mondom is, hogy mostmár nem kéne felhozni, mert már a múlté, és nem érzem magam jól, mintha ő is ott lenne a kapcsolatunkban. A párom azt mondja, hogy csak példának hozza fel.


2020. jan. 16. 00:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert meg nem heverte ki a szakítást. Ha túllenne rajta eszébe sem jutna.

Nekem több mint 2 év kellett.

2020. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, amihez felhozza példának. Lehet egy hasonló forgatókönyv a kapcsolatotokban akár, de nem ritka az sem, hogy ezzel van legitimizálva, mit csinál vagy nem hajlandó csinálni. Milyen apropóból hozta fel legutóbb?
2020. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

sajnálom, de ez nem igaz, hogy csak példálózik

gondol rá, méghozzá nem keveset, ha ennyiszer hozza fel

egy barátom ugyanígy van élete szerelmével, akivel tönkre vágta a kapcsolatát, de még mindig gondol rá, annak ellenére, hogy jelenleg mással él házasságban... elég gyanús volt mikor felhozta nekem mindig, aztán kiderült, hogy nem zárta le, pedig évekkel ezelőtt volt, ha tehetné a csajjal lenne így utólag is

2020. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ezaz, hogy lezárta. Pár hónappal utána jöttünk össze, hogy szétmentek, de már rég halott volt a házasságuk. Példának azért hozza fel, hogy "okuljunk belőle". Szóval, hogy ne legyenek olyan szélsőséges helyzetek, mint vele. Egyébként mondta világosan és abszolút határozottan, hogy nincs az az isten, hogy össze jöjjön vele.

Ez így lehetséges?

2020. jan. 16. 00:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Érzelmileg nem zárta le. Atmentem ezen tudom pont igy voltam. Akkor zárta le ha hetekig eszébe sem jut, es ha erzelmek nélkül tud gondolni rá. Ez nálatok nem igy van.
2020. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, és lehet vmit tenni?
2020. jan. 16. 00:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert com állományokat már nem lehet írni, csak az exe-t futtatják a windowsos gépek.
2020. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezesetben szerintem valami parája maradt. Ezeket meg kellene beszélni, hogy mik, adtál e okot rá ebben a két évben. Ha nem, akkor nyugtasd meg, hogy felfogtad, nem lesz ilyen, lapozzatok, mert így 2 év után kezd kellemetlen lenni.
2020. jan. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érzelmileg még kötődik hozzá.
2020. jan. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy kötődik. És nem gondol rá. Legalábbis úgy nem. Csak rossz szájízzel. Tudom mert nekem is volt hasonlóan mérgező kapcsolatom, mondjuk én nem húztam tíz évig. De tíz évnek tűnt az a pár hónap amikor utána zaklatott. És igen én is fel szoktam hozni, de nem azért mert még bármit is éreznek iránta. Hanem mert egyszerűen annyira rossz emlékek hogy beszélnem kell róla.
2020. jan. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!