Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm folyamatosan az exéről beszél, exéhez hasonlít?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 21:55
 1/7 anonim válasza:
49%
Verj neki egy állast.
2016. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy te nem vagy olyan mint az exe es ne hasonlitgasson hozza.
2016. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez azt jelenti, hogy hiányzik neki...

Sőt, tovább megyek. Lehet hogy a hátad mögött kavarnak.

Ilyen megnyilvánulás után simán eltudom képzelni

2016. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem keress másik barátnőt! Ennek így mi értelme van?
2016. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd rá, mert még mindig az exe érdekli. Ha dicséri akkor egyértelmű, ha leminősíti, akkor meg azért.
2016. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, hogy rosszat jelent. De ha idővel nem csökken, és szűnik meg, akkor gondolkodhatsz. Ha fél évnél rövidebb ideje vagytok együtt, akkor ne törődj vele.
2016. nov. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyanaz, mint mikor a másik kérdésben a kérdezőt a kövérsége miatt gúnyolják.


semmi soha nem indokolja, hogy valaki ekkora gyökér legyen.


azt mondanám neki, hogy akkor talán inkább rá van szüksége, engem meg hagyjon békén.


nekem is volt egy hosszú kapcsolatom, néha óhatatlanul kicsúszik ez-az a számon, nem intim dolgok.

bocsánatot szoktam kérni, és megmondtam azt is a barátomnak, hogy nem vágyom vissza. de összehasonlítást még sose tettem szóban, és nem is fogok.


N

2016. nov. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!