Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Miért jàr egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért jàr egy férfi egy nö után, ha nincs szex?

Figyelt kérdés
Jàr utánam egy férfi, van barátnője. Nekem is baràtom. Kedvelem a fickòt, de nem kelletem magam, mégis több mint 2 éve utànam jàr. Miért?
2020. szept. 21. 13:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kàr,hogy nem lehet smile-kat osztogatni. 😂
2020. szept. 21. 14:17
 12/17 A kérdező kommentje:
8-as mi a te verziòd?
2020. szept. 21. 14:18
 13/17 anonim ***** válasza:
"több mint 2 éve utànam jàr." Pontosabban? Mindegyikötök éli a maga párkapcsolatát, akkor mi az, hogy utánad jár? Nem csak beképzelsz valamit?
2020. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem. Ahogy végigmér, ahogy rámnéz. Nem hinném hogy beképzelem. Azt tudom, hogy baràtnője az én ellentétem. Dög unalom. Én meg a vidám humoros. Szerintem ezt kedveli. De akkor szerintetek, csak meg akar fektetni. Hat nincs kizarva.

Aztàn ki tudja hány vadat hajt.

2020. szept. 21. 15:37
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezernyi oka lehet. Lehet nincs "otthon" minden rendben, lehet te vagy élete nagy szerelme, meg lehet...

Ja amúgy a legvalószínűbb, hogy amúgy is próbál mindenfelé elengedni 1-1 töltényt, s amíg kockázat nélkül megteheti addig célozgatni is fog. Ha meg nem jön össze semmi akkor szépen hazamegy megvacsorázni (ahogy az #5-ös képletesen leírta), nem sürgős neki a vad elejtése van hol enni.

2020. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jò megtudni, hogy müködnek a férfiak. Arra adjak vmit, hogy mikor elköszön akkor àtvált roszkedvűre, vagy az ilyesmi is csak a vadàszat része?
2020. szept. 21. 17:46
 17/17 anonim ***** válasza:

16.-ra.


Az neked szóló mimikai álca. Hogy sajnáld, hogy esetleg, hátha, netán, egyszer, megsajnálod. Mint a kiskutya, amikor otthon hagyod egyedül.

2020. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!