Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha egy lány lefekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy lány lefekszik veletek az első randin, akkor tényleg úgy érzitek, hogy nincs tovább miért küzdeni és így nem lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom még sosem randiztam.
2014. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Hacsak nem nagyon jó volt a szex és még többet akarok. De ez nem túl valószínű.
2014. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ha csak erre hajtot valaki, akkor az egy hét utáni első alkalommal is lelép. Az idő ilyen szempontból nem fontos.
2014. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha volt olyan jó a szex, hogy találkozol vele mégegyszer, akkor ez meg már csak a szex miatt van nem?
2014. jún. 29. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
te ezt tetted? hány éves vagy?
2014. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egyén függő. Nekem azt tanították hogy a szívéért kell küzdeni egy nőnek nem a bugyijáért. Aki az utóbbira megy azután hogy célt ért nyilván tovább áll.


25\F

2014. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem nem. felszínes, szánalmas gondolkodás ez sztem.
2014. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megtörtént. Nem éreztem semmi ilyesmit bár kicsit furcsálltam. Úgy voltam vele, hogy egy lehetőséget mindenképp adok a dolognak és jól tettem. Egy 2 éves kapcsolat lett belőle amire mindig mosolyogva gondolok vissza.

Ha ilyet csináltál szerintem ne parázz, ezzel még nem szúrtad el(ha szerencséd van).

2014. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem.
2014. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!