Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak nem szeretik, ha azt mondják rájuk, hogy milyen kedvesek, aranyosak, cukik? Mert hogy az nem férfias?

Figyelt kérdés
Pl: valamit megdicsér a férfi és én nőként úgy szoktam válaszolni, hogy Köszönöm szépen, nagyon cuki vagy, vagy Köszi, de aranyos vagy.
2020. szept. 22. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Miért a cuki szerinted férfias? Aranyos? Én ezeket állatokra, gyerekekre, barátnőkre mondom. Férfi nem vált ki belőlem ilyen jelzőt. Ferfi ismetlem. Ferfi az akire ramnezel es latod hogy khm. Na az nem cuki. :)
2020. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez kettőjük kapcsolatának minőségén múlik. Ha a férfi valamiért megdicsér és azt válaszolod: "Köszönöm, kedves vagy", ez nem lehet sértő, sem megalázó. Aki igy fogja föl, ne hagyd magadhoz közeledni, mert durva, beképzelt. Tapasztalatból írom, férfiként, utalva egy kollégámra.
2020. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Még én is forgatom a szemem, ha egy pasi "lecukiz".


Olyan asszociációim társulnak a 'cuki'-hoz, amivel semmiképpen nem tudok azonosulni, emiatt eszembe sem jutna férfira mondani - kivéve olyasvalakire, akit nem veszek komolyan (abban az értelemben, hogy férfiként nem vonzó számomra), és szeretném ezt a tudtára adni, mert mondjuk nyomul, vagy többet képzel a beszélgetésünkbe, mint ami.


Ettől még el tudom képzelni, hogy te a 'kedves' szó szinonímájaként használod, és véletlenül sem akarsz vele beszólni nekik, ők viszont besértődnek, mert se nem kisfiúk, se nem gombolyaggal játszó kiscicák, hanem téged óhajtanak lehengerelni.🤷🏻‍♀️😊

2020. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már zúgtam bele olyan pasiba, akire azt mondtam, hogy cuki. Még most is így gondolom.
2020. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

És hozzátenném, hogy nála jobban nem indított be soha senki. Szóval nem biztos, hogy ezt a szót rossz néven kell venni.

2020. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak abszolút macsókkal kezdek kapcsolatba/dugok és mindnek volt “cuki/aranyos/édes” oldala. Nem ezen múlik a férfiasság.
2020. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Én a cukit a szexi, jóképű, szimpatikus férfiakra mondom, és általában már érzelmek is vannak kialakulóban. Ez ilyen női szóhasználat nálam.
2020. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
90%

Utóljàra 8évesen mondtàk, h aranyos kislàny vagyok.

Azóta utàlom magàt a szót is.


31/F

2020. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Noren. Kislány????? 😄
2020. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
96%
Sztk, anyàmmal voltam benn, a mamik meg az arcomat csipkedve mondogattàk a fentieket. Ja, kisgyereknek lànyos arcom volt. Azóta a szakàll, meg az évek sokat dobtak rajta.
2020. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!