Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme? Ezek mind ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme? Ezek mind ilyen kamu szöveg ? Mire volt jó?

Figyelt kérdés
Rám írt 2 hete, ilyeneket: "hidd el, isteni vagy;pont egy ilyen szexi hölgyet keresek; aranyos vagy; nagyon ideálom vagy; lehet egy ilyen tökéletes testet még hova fokozni" ,mert épp a fitnessbe voltam. Tök jól elbeszélgettünk kb 3 órát facebook chaten, erre egy puszi smiley, majd azóta se hallottam felőle 2 hete 🤦😂 Az ilyen pasikat mi motiválja? Miért kell ez? Mire volt jó, azon kívül, hogy hülyítés és időrablás?

2020. szept. 24. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jól írod: hülyítés és időrablás. (Régen volt nővel...)
2020. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt már a második mondatomban leírtam, hogy a legtöbb férfi csak szexet keres és az pont nem érdekel. Azt mondta, hogy ő nem meg blabla és utána még beszéltünk elég sokat. De ha nem tetszik valami, miért nem lehet megmondani? Miért kell lelépni szó nélkül ? Vagy csak én vagyok túl lelkis és ez csak engem zavar, hogy ezt a szívemre veszem, mert én nem viselkednék így senkivel és mindig azt feltételezem, hogy a másik majd úgy fog velem viselkedni, ahogy a Ő is elvárná, hogy vele viselkedjenek...🤷 Ööö
2020. szept. 24. 13:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unatkozott. És arra a három órára jó társaságot nyújtottál neki.
2020. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Nem egy csúnya pasi, hogy régen legyen nővel. Az átlagosnál kicsit jobb, de nem kiemelkedően feltűnő és jóképű sportos alakkal. Szerintem a nők kedvence lehet, mert ilyen férfias, de cuki arca van... 😂 De nem kifejezetten az az igazi férfias férfi, ha érted mire gondolok
2020. szept. 24. 13:14
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Akkor ideális a kapcsolat, ha valaki olyan emberrel szórakozik, akivel sok lényeges dologban megértik egymást.

Te most felsoroltál párat, ami szerintem lényeges, és Te más véleményen vagy.

Akkor...?

2020. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza lehet, ahogy leírta a külsődet, bizonyára csinos vagy. Neked is szimpatikus ő külsőleg, de a belső, a negédes szavai...
2020. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem zavarna a lelépés ténye, ha előtte nem azt fejtegette volna, hogy milyen taplóság szó nélkül kilépni egy beszélgetésből. Nekem nagy csalódás, mert bár tudom, hogy diplomához nem kell intelligencia, de egy gépészmérnöktől azért többet vártam. Mondjuk lehet zavarta, hogy én tanult villamosmérnök vagyok és nem egy olyan csaj ráadásul, aki mentálisan nem meg terhelő egy férfinek. Én szeretek a kérdéseimre választ kapni és komplex kérdéseket feltenni. Lehet ez sok pasiknak megterhelő, ha nincs olyan szinten mentálisan, mint én és inkább keres egy szimplább csajt.. 🤷🤦😂
2020. szept. 24. 13:27
 8/12 A kérdező kommentje:
*megterhelő
2020. szept. 24. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz ami a csajoknál, akik felmennek a társkeresőre úgy, hogy van párjuk, nem akarnak párt, akármi, és udvaroltatnak maguknak.


Nő az egó, hízik a máj, elüti az unalmas órákat, bebizonyítja magának, hogy még mindig jó parti...



A férfiak ugyanezt csinálják egy csomóan

2020. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Hülyített. De az egodnak jól esett. Tehát sikerrel járt.
2020. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!