Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoktól kérdezem: ha társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem: ha társkereső oldalon nem olvassátok el az üzenetét és az adatlapját se nézitek meg, annak aki írt, akkor mi alapján döntitek el, hogy nem felel meg? Képek, adatok, bármi információ nélkül mi visz döntésre?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Én nem társkeresőzök.

De nem is értem a kérdést.

Mi van ha talált egy randi partnert és azért nem nézi meg?

2020. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhasználói név? Egy nő - főleg ha csinosabb - naponta 20-30-x üzit fog kapni, a töredékét sem fogja elolvasni, bőven van lehetősége szelektálni. Az is lehet már épp' beszélget mással (többekkel) és egyszerűen csak zavarja a sok bejövő levél s takarít köztük.
2020. szept. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát kép nélkül minek nézze az adatlapodat?
2020. szept. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. az olyanokét meg sem nyitom, akinek carpe diem, vagy szexre , farkàra utaló a bemutatkozó mondata, vagy a felhasznàló neve.
2020. szept. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok kérdésre nem tudjuk a választ:

Mikor írtál neki?

Online volt azóta?

Mit írtál?

Mennyire van kitöltve az adatlapod?

Egyáltalán van ilyen funkció, hogy jelzi az oldal, hogy elolvasta, vagy megnézett?


Nem kap senki napi 20-30 üzit, ez f*szság. Vagy ha kap is, annak nagy része igénytelen 1-2 szavas kérdés.

De lehet, hogy nem volt fent már régóta, vagy nem volt ideje, vagy akkor nyitja meg, mikor válaszolni is tud. Akkor meg még szemèlyesebbre vennéd, hogyha elolvasta volna, de nem reagál, pedig erre is nagy esély van.

Én míg fent voltam, olyanokra nem reagáltam, amiben csak egy szia volt, vagy mizu, vagy hogy vagy, vagy a szexet forszírozta, holott ki volt írva, hogy az nem érdekel. Sokszor nem válaszoltam olyanra, ami tele volt hibával, vagy csupa olyat kérdezett, amire a válasz a profilomban volt. Innen tudtam, hogy nem elég, hogy lusta, még ostoba is.

Szóval ezer oka lehet a lánynak. Szerintem ne vedd magadra.

Várj türelmesen!

2020. szept. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Valószínűleg sok üzenetet kap, és bőven van miből válogatnia, lehet nem akar egy plusz emberrel dumálni. Egy nőnek is véges az ideje meg a türelme :D
2020. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

- nem biztos, hogy épp fenn van, vagy aktív az oldalon (lehet, hogy talált vkit, aztán meg nem törölte le magát; épp vkivel komolyabban leveleznek, és addig nem akar mással beszélni; épp rosszabb passzban van, más problémái vannak, mint felmenni a társkeresőre)

- ha hülye a felhasználónév

- ha esetleg olyan a társkereső, ahol a épet is lehet látni az üzenet mellett, és nem jön be

- ha olyan a társkereső, hogy az első 1-2 szó, sor látszik az üzenetből, és bunkó vagy tele van helyesírási hibával; vagy csak annyi van benne, hogy "szia", tehát nincs benne semmi energiabefektetés, és azt várja, hogy ő érdeklődjön, amikor a férfi írt rá, és nem fordítva

- ha látszik pár alapadat, és tudja, hogy nem fog összejönni (pl. ő csak idősebbet keres, és a férfi fiatalabb)

2020. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van képem, és az adatlapom is ki van töltve. De nyilván, ha nem nézi meg az adatlapomat, akkor nem látja. A helyesírásra mindig nagyon figyelek, normálisan szoktam írni, nem csak annyit, hogy szia. Sokan azt csinálják, hogy a levelet se olvassák el (ezt látni, hogy olvasatlan) és az adatlapomat se nézik meg (ezt is jelzi az oldal). Erre írtam, hogy mindenféle információ alapján zárnak ki, hiszen nem tudnak még rólam semmit, nem nézték meg az adataimat, a képeimet és még a levelet se olvasták el. :)
2020. szept. 25. 15:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi extra nincs a felhasználónevemben, egy szimpla keresztnév, ahogy mindenkinek.
2020. szept. 25. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!