Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Tetszene ha egy kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tetszene ha egy kigyúrt pasi bevédene titeket a discóban?

Figyelt kérdés

Tánc közben mikor nagy a tömeg, hogy mozdulni se lehet rendesen. Jönne egy kigyúrt csávó, befeszítene előttetek,levenné a ray ban napszemüvegét és ráordítana a közeletekben lötyögő lekvármatyikra hogy húzzanak arrébb:

- Tünés, csicskák, a csajszi velem van!



2020. szept. 27. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
40F vagy ugye? Aki heti 1x kiír valami baromságot. Uncsi
2020. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#9-es

Kicsit másképp lett értelmezve a dolog, mint ahogyan én azt gondoltam.

Ezzel csak azt akartam kifejezni, hogy nem az a lényeg, mivel mész oda.

Egy szórakozóhelyen vagy a szituációban, kövezzetek meg, hogy nem a belső értékét látom a másiknak első ránézésre.

Bátorításképp szántam, azoknak, akik azon gondolkoznak, hogyan szólítsanak le egy nőt. Akkor mégegyszer: Ha alapjáraton tetszel neki (látod ezt pl abból, hogy rádmosolyog), akkor teljesen mindegy, milyen szöveggel indítasz.



De egyébként igen, ha valakinek taszító a külseje számomra, valószínű hogy nem is fogok összejönni vele. Én is biztos valakinek taszító vagyok, akkor most én várnám el, hogy "dee de ismerjél meg előbb mert akkor majd szeretni fogsz" ? Nem túl esélyes.

2020. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Te agyatlan egybites iq harcos😂Egyszerű vagy mint egy faék. Sztem kezd vmi egyszerűbbel. Mondjuk 1 kővel. Ha nem hagyod el és még fél év múlva is meglesz, akkor jöhet vmi komolyabb..pl.:egy kaktusz..😂

És így tovább..

Sok sikert!

2020. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám ki ez a kisebbségi komplekuxsos veréb ..
2020. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44F <3
2020. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2020. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
En csak azt nem ertem, hogy mi ez a ray ban napszemuveg fetis. Most ez telleg ilyen hatalmas menoseg Pesten? Mert eskuszom akkor veszek egyet, pedig eddig egy Breitlingen gondolkodtam:)
2020. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

HA napszemüveget hord a discoban, akkor tuti valami irgalmatlan ostoba 100 IQ-val rendelkező önbizalom hiányos nagyképű proli.


Hát hogy lehet valaki ennyire buta?

Ha valaki egy SÖTÉT helyen (ahol random villódzó fények vannak, és emiatt se látni rendesen) napszemüveget hord, az kb az is írhatná az arcára nagy piros filccel, hogy "RETARDÁLT VATYOK ES NEM FOGOM FEL"

2020. dec. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18 . A 100iq már az átlagoson belül a felső határ alsó szintje .. 88-110 átlagos.. Az ilyent inkább 80 iq-ra saccolnám . 18 -as te húzd magadra a 130-as iq-d!
2020. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a 100 IQ az átlag. úgy van kialakítva maga a fogalom, hogy az emberek átlagja 100 iq legyen. De kösz, hogy leírtad, de amikor írtam, akkor is tudtam.


Jól írtad, hogy 130-as iq-mmal védekezzek. Az a szitu, hogy családomban 120-140 között mozog ez. Én 120-szal vagyok nyugi, de mivel ebben nőttem fel, ezért ez a szellemi szint az, amire azt hittem, hogy "átlagos" vagy hogy "alapvető". Gimnáziumban és később kellett rájöjjek, hogy valójában az átlag emberek intelligenciája sokkal, de sokkal alacsonyabban van, mint azt hinném... 100 körül. igen.


És ezek azok, akik napszemüveget húznak discoban. Vagy szerinted egy ilyen "menő csávó" az nem átlag jelenség, hanem a kirívó szélsőséges hülye? Mert nekem úgy tűnik, hogy nem csak egy-egy ilyen ostoba ember van a sok közül, hanem pont, hogy az átlag ilyen ostoba és van egy-egy még hülyébb.

2020. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!