Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért fontos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért fontos hogy lássák, hogy a pasi más lányoknak is tetszen?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak felelősséget vállalni a döntésükért, és kiállni a választásuk mellett? Miért kell a pasijuk a környezetüknek is megfeleljen?
2017. ápr. 7. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Apa, kezdődik.
2017. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem valami vonzó egy olyan pasi, aki csak azért van velem, mert másnak nem kellett. Ilyenkor feltételezem, hogy valami defektje van.
2017. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2


És te nem szeretsz biztosra menni, csak feltételezgetni? Meg neked általában ugyanaz az igényed pasik terén mint a túlnyomó többségnek? Birka vagy!

2017. ápr. 7. 22:51
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért, hogy ha meg akarnak tőle szabadulni, kelljen másnak, ne maradjon a nyakukon.
2017. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem fontos. :"D

A torkukat elvágom, ha próbálkozni mernek.

Na meg én biztos vagyok a választásomban,

nem kell idegen 3,14náknak megerősítenie ebben :D


21/L

2017. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Mert egyszerűen ilyenek a nők. Nem felelsz meg a környezetüknek, akkor húzz a píbe...

Mert a nők sem maguknak akarnak megfelelni, hanem másoknak tetszelegni, hogy egy alfahímet tartanak a karmaik között, és hogy mások féltékenykedjenek rájuk.

2017. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Ma már el ne hidd már, hogy ugyan azért vannak kapcsolatban az emberek, mint 100 évvel ezelőtt.

Ma már senkit nem érdekelnek az őszinte érzelmek, az érzékiség. Csak a bunkó, izomagy faszok, akikre ugrana vagy 20 millió nő és képesek azért az egyért összeverekedni.

2017. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem is pl ezért dobott az exem... nem voltam nagy csajozós, nagy dumás hülye gyerek.. talán nem is passzoltunk annyira.

De a környezete végig utálkozott (hol ott nem is ismertek, és törődtem a lánnyal, de elég csúfosan rá faragtam), 1 évig szart az emberekre, majd szépen már mikor mindenki beleugatott, akkor már repültem.


Ma mivel van... kigyúrt faszi, rocker csávó. Nagypofájú, több csaja is volt már, akikkel mai napig kint van facen a smárolós képek. Ez kell nekik..

2017. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8


Tény, hogy züllött egy világban élünk, elferdült értékrendekkel. De kik a felelősek ezért? Nagyanyám, de még anyám idejében is voltak azért érzelmek, ma meg pedig kinevetnek ha szerelemről beszélsz, vagy ha valakinek szerelmet vallasz.

2017. ápr. 8. 00:04
 10/13 anonim ***** válasza:

#6-8-ig én voltam.. ezt mondtam. Ne várj igazi komoly dolgokat a mai világban. Ha nem vagy menő ma már, akkor senki vagy. Nagyon kevés az a lány, akit nem ezek a dolgok érdekelnek. Csak az a baj, hogy nekik is magasan az átlag felett van az elvárásuk, így lehetetlen párt találni.

1 hónap múlva leszek 29 éves. 1 barátnőm volt. És elegem van nőkből. Amúgy is már kapuzárási pánikban szenvedek és meg se próbálok keresgélni.

Minek? Kiröhögjenek? Megalázzanak?

2017. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!