Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem kezdeményeztek férfiaknál?

Figyelt kérdés

Szerintem ennek 3 oka lehet.

- Úgy vannak vele hogy ez a férfi dolga.

- Biológiailag a passzív szerepre lettek programozva

- Nem mernek

Vagy esetleg mindhárom.



2020. okt. 3. 15:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%

Mert a tendencia azt mutatja hogy attól a pillanattól kezdve hogy nőként kezdeményezel, kevésbé érdekled a férfit mintha ő tette volna meg az első lépést.

Nem mondom hogy minden esetben így van, de gyakran látom/tapasztalom ezt.


Ha egy férfit érdekel egy nő, akkor a férfi lépni fog, vagy így vagy úgy.


Plusz, én spec ebben a témában kicsit maradi vagyok (kezdeményeztem már egyébként nem is egyszer v csak helyzetet teremtettem) de azt gondolom hogy nem feltétlen mindig előnyös ebben a témában, cserélni a szerepeket.


A nő ha tetszik egy férfi neki flörtöl, bókol, nevet, mosolyog, próbál mindig ott lenni, összegezve küldi a jeleket, ha a férfinak is tetszik lép, ha nem, nem. És utóbbi szitu is le fog esni a másiknak. Számomra ez az ideális.

2020. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#11 Röviden összefoglalva azért kell a férfinak kezdeményezni mert a nő a nyeremény.
2020. okt. 3. 16:40
 13/32 anonim ***** válasza:
37%

6-os kiválóan összefoglalta.

A magam részéről csak annyit tennék hozzá, hogy én nem átlagos farmer-pulcsis nő vagyok, hanem kifejezetten átlag alatti, ronda. Eszemben sincs tehát házhoz menni a pofonért!

2020. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
#13 Pedig ha nem vagy szép akkor kénytelen vagy erős jeleket adni.
2020. okt. 3. 16:54
 15/32 A kérdező kommentje:
Egyébként mi férfiak sem szeretünk házhoz menni a pofonért, főleg a 10/10-es beképzelt, nagyképű p.csákhoz.
2020. okt. 3. 16:56
 16/32 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem kezdeményezek mert akárhányszor megtettem mindig pofáraesés lett a vége. És a legutóbbi már nagyon fájt.

Plusz én is csak alátámasztani tudom a 11-es meglátását.


És nem a nő vagy a férfi a nyeremény, hanem az ha valami kialakul kettejük között, bárki is tette meg az első lépést.

2020. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
70%
A 11-es jól leírta: ha egy nőnek tetszik egy férfi, akkor mindent megtesz azért, hogy felhívja erre a férfi figyelmét. Ha a férfi ennek ellenére nem lép, akkor nem jön be neki a nő. A férfiak nagy része még mindig szeret hódítani, és szereti, ha a nő jeleket küld, de nem támadja le. Nekem ez az összes párkapcsolatomnál bejött, jeleket adtam, közeledtem, kerestem a társaságát, de a randira hívást meghagytam a férfi számára. És mindegyik értékelte ezt.
2020. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
#17 Ha közeledsz, és keresed a társaságát már az is kezdeményezésnek számít. Mondjuk ha ezt akkor teszed mikor párkapcsolatban vagy az a férfi számára kicsit zavaró.
2020. okt. 3. 17:06
 19/32 anonim ***** válasza:
72%

Én pl. azért nem, mert leszbikus vagyok. :) Igaz, ezt kívülről senki nem mondaná meg rólam, voltak is ebből már ciki helyzetek, nőies vagyok és nekem is a nőies nők jönnek be.

Csak azt mondom, hogy ez is egy opció, bár tény hogy egy ritkábbik eset.

2020. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
14: Erős jeleket, persze... Hogy még durvább, gusztustalanabb alázást kapjak. Ha egy szép, vonzó nő adna erős jeleket (azért a feltételes mód, mert nyilván nem szorul rá), arra pozitív a reakció. Ha én, arra a legpozitívabb egy fanyalgás. A többit inkább nem sorolom.
2020. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!