Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig nekem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig nekem kell kezdeményeznem a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Egyszerűen valamiért olyan pasikat fogok ki, akiknél nekem kell megtenni minden lépést. Az első találkozót, az első közeledést, csókot stb. Miért érzem azt, ha ezeket nem tenném meg, akkor a büdös életben nem kezdeményezne egyik pasi sem? Már nagyon kezd a hócipőm tele lenni az ilyenekkel.

2014. máj. 26. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
figyi ha én most kezdeményeznék adnál esélyt? :D na ha nem akkor meg is van a válasz ha igen akkor kezdem is ;D
2014. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Járunk?
2014. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nyáron is hócipőben jársz.
2014. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat :$
2014. máj. 26. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
de most komolyan, a férfiak 90% fél a visszautasítástól , ez van mivel szar érzés ha vonzódsz valaki iránt és ellök magától, akármennyire is nem ismered a csajt, ez nagyon rossz érzés így inkább megvárják a "jeleket" és biztosra mennek, ez van, nyilván a férfiak hibája, de a nőké is hisz nem maguktól lettek ilyenek... ilyen lett a világ, persze vannak kivételek , első voltam
2014. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az igazság amit az 1. elmondott! A férfiaknak már tele van a t..ke azzal hogy folyton elutasítják. Miért nem lehet a lánynak kezdeményezni ha úgy is ők döntik el kivel akarnak ismerkedni!? Legalább megtudják milyen ha az embert elutasítják.
2014. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

3-as, ezen felnevettem :D


Egyébként két oka van. Nem vagy feltűnő, így a magabiztosabb srácok nem vesznek észre. A fiúk 75-80 százaléka meg gátlásos, félős, életképtelen, na, ők meg fosnak odamenni.

2014. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de hát a lányok is ugyanúgy félnek az elutasítástól...én speciel belehalnék egy nembe. De komolyan.
2014. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom... olvasgatva így elgondolkodtam. Én való igaz, félek megtenni az első lépést, főleg mert 1x megtettem és megbántam. De ha odajönne 1x hozzám egy nő/lány és látnám, hogy érdeklem, hamar átvenném az irányítást. Az már tényleg elég gáz, hogy az első csókot is neked kell kezdeményezni és ezt gátlásos emberként mondom.

Abban viszont egyet értek, hogy legalább az első lépést egy nő is megteheti és ez alatt nem jelek küldésére gondolok.


23/F

2014. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát van elég olyan pasi aki imád kezdeményezni. Én például nagyon tele lettem komplexussal az idő elteltével, gondoltam a kor segit hogy minden ok legyen de elég rossz tapasztalatokat szereztem csajozás terén és kicsinált engem.


Ha tetszik egy lány és nézem ahogy közeledik felém sokszor vágnak hozzá egy fancsal pofát. Köszi szépen, jólesik. Ha kezdeményezek mindig van pasija vagy nem kellek én neki. Egy idő után annyira megteltem az egésszel hogy belefáradtam. Szótlan csajok én kell lökjem a sódert egész randi alatt, fintorgos csajok, semmi sem tetszik nekik. Most komolyan mért tehetek én róla hogy amig végre kifogok egy igazán fasza csajt addig kifogok mindenféle kellemetlen helyzetet és akkor majd jön a csaj a dumával, hogy miért nem kezdeményezek, amire a válasz, mert tele van a hócipőm az egész udvarlással.

2014. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!