Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem egy ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem egy ilyen nő?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy ramirt egy nagyon kedves, gyönyörű szép nő aki idősebb tolem (ő 27,én 23). Ő már elvegezte az egyetemet én még mindig tanulok. 3 nyelven beszél, Palvin Barbira hasonlít az arca. Kifinomult stilusa van. Megkaphatna barkit, milliárdos palikat is. Nem ertem miért egy diak kellene neki? Hasznaljam ki par menetre vagy higgyem el, hogy komoly is lehetne köztünk?

2020. okt. 7. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezt tőle kérdezd meg. Lehet bukik a fiatalabb kandúrokra.
2020. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Kamu profilnak hívják a dolgot
2020. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem ő van a képen.
2020. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu, szemelyesen is ismerem.
2020. okt. 7. 21:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Túlkombinálod. Ha érdekel a csaj, probáld meg vele max belebuksz vagy kiderül hogy van vele valami gáz.

És? Mit vesztesz? Semmit. Próbáld meg vele aztán majd lesz ami lesz.

2020. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg töle te be*zari
2020. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Trolololo
2020. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt a lényeg az, hogy te miért gondolsz értékesebbnek bárki mást, például egy milliárdost, illetve miért hiszed, hogy minden nőnek fontosak ezek az anyagi, illetve státusz-"értékek"?


Én a nyáron megismertem egy lányt, akinél kedvesebbet, okosabbat, aranyosabbat, és szebbet még soha nem is ismertem, óriási bizsergeseket éreztem, pillangó a gyomorban, ő bárkit megkaphatna, mégis adott esélyt a dolognak, pedig nem vagyok milliárdos, nincs diplomám. 🤷‍♂️

2020. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ismered akkor hajrá
2020. okt. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyomulj ra. Ez a trend: a no idosebb a fiunal. Tetszel neki es kesz.
2020. okt. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!