Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza?

Figyelt kérdés

Hogy lehet nagyon udvariasan visszautasítani egy férfit, úgy hogy ne bántsam meg és ne gyűlöljon meg ezért? Nagyon kedves, egyértelműen bejovok neki, de ő nekem nem de nem szeretném ha erre rájönne. Szóval ha el hívna valahova randiként abba már nem akarok belemenni, de nagyon udvariasan hogy lehet nemet mondani úgy hogy ne az jojjon le neki hogy nem tetszik mint férfi?

Valahogy megfogalmazni hogy van valakim jo otlet? Ha igen, pontosan hogy?



2020. okt. 9. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudhatná, hogy nem jön be neked, mint férfi? Nem jöhet be mindenki mindenkinek, ez teljesen természetes.


Szia ne haragudj, de sajnos nem érzem kettőnk között a kémiát.

Szia, ne haragudj, de másféle férfiak tetszenek nekem.

Szia, ne haragudj, kedvellek, mint barátot, de ennél többet sajnos nem tudnék elképzelni.

2020. okt. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeretném ha erre rájönne" na és miért nem?

'Köszönöm a meghívást, de én úgy gondolom, hogy nem illünk össze.'. Ennyi. Ne maszatoljál mindenféle kifogással.

2020. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak mert elég kellemtlen lenne konkrétan tudatni vele hogy ő nem tetszik. Egy helyen dolgozunk és ha ilyen konkrét dolgot mondanék rola azzal nagyon meg sértenem a büszkeséget, hiúságát, ismerem annyira hogy tudjam utána lehet kifejezetten ellenséges lenne velem, úgymond rajtam csattanna az ostor. Ezt el szeretném kerülni.
2020. okt. 9. 12:12
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha ez megtörténne mindenképp jelentsd a HR-en, mert törvénybe ütköző!
2020. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ilyen akkor ígyis úgyis sérteni fogod a büszkeségét akármennyire is szépen fogalmazol.
2020. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%

Alap, hogy melóban nem ismerkedünk. Amatőr a pasi.


Meg...mi bajod lenne egy kis szextől?

2020. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb és őszintén, mielőtt beleéli magát olyanba, ami részedről nincs. Mondd meg neki, hogy nem az eseted!
2020. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan
2020. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6 nem is én akartam ismerkedni melóban hanem ő. Egyébként pedig nem fekszem össze fűvel fával csak olyannal akivel közös vonzalom van és később lehet is valsmi belole nem 1ejszakas kaland csak. Nem ertem miért kell a nőket ilyen targyilagosan kezelni hogy mi bajod van ha megdugnak.

#8 Mi nincs olyan ?

Arra gondoltam ha azt mondom barátom van akkor nem érzi majd sértve magát, hiszen nem vele van bajom, de mivel foglaltnak hisz, így nem próbálkozik majd hiszen nincs esélye.

Vagy így se maradhat meg ez egy jo baráti viszonynak?

2020. okt. 9. 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme hazudni de ahogy érzed.
2020. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!