Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feladnátok a külsőt a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a külsőt a belső tulajdonságokért?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy esetleg annyira nem tetszik a csajszi kivülről de viszont a belső tulajdonságai 10/10 . Szívesen hallgatnék történeteket ilyen esetekről
2020. okt. 11. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan helyzetben, hogy randiztam egy nagyon szép (már-már modell szépségű), de kicsit butus, és elég sótlan csajjal, és közben haverileg megismertem egy olyat, aki nem volt kifejezetten az estem (bár nem is taszított azért) de sokkal kedvesebb, humorosab, és intelligensebb volt.


A vége az lett, hogy zártam az első nővel a kapcsolatot, és a másikból lett egy 6 éves történet.

2020. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ui: de ez én vagyok (meg bizonyára még sok férfi), viszont a hevarjaim közül is sokan azt mondták, hogy hülye vagyok, mert a másik csaj sokkal jobb, kit érdekel, hogy mondjuk beszélgetni nem tudtok, nem az számít.


Szóval 1-1 ilyen sztori nem azt jelenti, hogy majd 2 nő közül téged választ a kiszemelted csak azért, mert a belső tulajdonságaid jobbak, mint a másiknak

2020. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kimondottan taszító, akkor igen. 2-3 olyan barátnőm is volt, akik nem igazán tetszettek külsőleg, pontosabban nem az ideáljaim voltak. Szerettem őket, de nem alakult ki a nagy szerelem, és a vonzalom is elmúlt. Viszont! Olyan is volt, hogy gyönyörű, de a stílusa borzasztó, ott meg a fizikai vonzalom maradt, de nem sikerült beleszeretni az egész nőbe. Én azt mondom, hogy átlagos külső-szuper belsőt könnyebb megszeretni, és tartósan szeretni, mint egy szuper külsőt előnytelen belsővel.
2020. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert hiába 10/10-es, ha külsőre nem jön be, alapból nem kezdek el vele ismerkedni és így a belső tulajdonságait nem tudom megismerni.

Ha baráti társaságomban lenne ilyen lány, akkor előfordulhatna a kérdezett szcenárió.

2020. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálam nincs, hogy feladni az egyiket a másikért... egy ember vagy tetszik, vagy nem.
2020. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A külső engem nagy mértékben nem érdekel, csak a belső. Ez azt jelenti, hogy ha nincs nagymértékben elhízva (jóval 100 kg felett) akkor nem érdekelne.
2020. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem annyira tetszik elsőre, nem azt jelenti, hogy csúnya. Nálam mindig ebből lett kapcsolat, hogy ahogy jobban megismertem, és megkedveltem, úgy lett számomra egyre vonzóbb a külseje is. Legutóbb ilyenből 14 éve lett szerelem, és ma is ő a férjem. Gondolom, részéről is hasonló a sztori, mert én se vagyok modell alkat. Viszont a szerelem és a vágy töretlenül megmaradt köztünk. Ezt segít fenntartani, hogy belsőre tökéletesen illünk.
2020. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Az, hogy nem annyira tetszik elsőre, nem azt jelenti, hogy csúnya"


Az elsőre nem tetszik 2 eset lehet alapjában véve:

- pl nekem nem estem a szőke nők, sosem szőke nőt nézek meg magamtól, de ha valami miatt úgy alakul, akkor simán összejövök egy szőkével.


Ebben az esetben nyilván nem releváns a kérdező kérdése, mert nem a belső tulajdonsága fog megfogni.


- A másik esetben mondjuk a vékony nőket szeretem, de megismerek egy molett nőt, akkor vajon képes e a 10/10 felülírni azt, hogy ő bizony nagyon nem az én típusom.

2020. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, én próbáltam, de nem ment :( Más ne legyen olyan hülye mint én voltam...


27 éves koromra még nem volt soha senkim. Mindig félénk, érzékeny srác voltam, nem voltam ronda csak némi túlsúlyom volt mindig és zéró önbizalmam.


Valami csoda folytán találkoztam egy lánnyal, aki bár egyáltalán nem jött be külsőleg, megfogott az aranyos személyiségével, intelligenciájával. Összejöttünk, boldog voltam hogy van egy párom, jó volt vele, a szex is csodálatos volt.


Az hiszem, ekkor talán szerelmes is voltam belé. Összeköltöztünk, lett egy gyerkőcünk is.


De teltek-múltak az évek, rá kellett jönnöm hogy ő sosem volt igazán az én választásom(?).


Megromlottak köztünk a dolgok, elváltunk sajnos.


36f

2020. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát ne haragudj, de biztos nem a nő külsője miatt romlott meg a kapcsolatotok... főleg ha a szex is jó volt. Nem is tudom hogy jön ez ide.
2020. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!