Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a férfi húzza-halassza a szexet? bővebben

Figyelt kérdés

Ismerkedünk, találkozgatunk már több, mint egy hónapja, de csóknál több még nem történt, pedig én már utaltam rá, hogy én benne lennék. És nem azért mert szűz lenne, mert nem, az biztos. Meg mert nem kíván, mert az sem, éreztem a nadrágjában csókolózás közben. De egyszerűen nem akar felhívni magához, de ő sem akar feljönni hozzám.

23N, 25F


2020. okt. 11. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne csak utalj rá, hanem mond ki, vagy beszéljetek erről. Ezer meg egy oka lehet rá, lehet hogy valami banális hülyeség, de lehet komoly indok is.
2020. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Amikor a nők azt mondják, hogy "utaltam rá", meg "adtam a jeleket" az általában valami olyan körmonfont, abszolút biztonságra törekedő kommunikációs módot jelent, hogy egy férfi sokkal inkább elbizonytalanodik, ha egyáltalán észreveszi
2020. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi lenne, ha megbeszélnèd vele? Nekem is volt hasonló szitu, simán rákérdeztem, és elárulta mi a baj. Amit meg is oldottunk.
2020. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Lehet van valami nemi betegsége és várja hogy el múljon, ezért is húzza az időt... Sosem lehet tudni 🤷‍♀️
2020. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pocsék az ágyban.
2020. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Jaj Aranyom! A férfiak nem értik a virágnyelvet.:-)

Ok meg 1001 lehet, nem tudjuk, de nincs is értelme találgatni.

Amúgy miért ennyire sietős a dolog?

2020. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

"Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!"


Ha ilyensmit nem tudsz nyiltan megbeszelni egy pasival, akivel mar egy honapja egyutt vagy, nem tekintlek felnottnek.

2020. okt. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk együtt egy hónapja, azóta találkozgatunk, de még nem járunk.

Nyilván nem veszek meg egy kocsit sem, ameddig nem próbáltam ki...

2020. okt. 13. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meg nem "jartok", akkor meg nem tudsz vele nyiltan beszelni, vagy mi?
2020. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!