Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamelyik férfi miért olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik férfi miért olyan, hogyha fent van neten nem ír vissza, hanem csak órák múlva, pedig látta hogy írtam? bővebben

Figyelt kérdés

Látszik, hogy mikor volt fent utoljára messengeren, és nem ír vissza azonnal. Ez náluk is ilyen "játszmázás", mint a nőknél hogy megváratják a férfit? Én a nőknél sem tudom, mert nem vagyok ilyen, szóval nem tudom megérteni ez mire jó.

Vagy el sem olvassa és órák múlva ír csak vissza, pedig fent volt, vagy leláttamozta és akkor is csak órák múlva ír vissza. Gondolkozik, hogy mit is írjon? Mert állítólag bejövök a férfinek, szóval nem ez a gond hogy lerázna


2020. szept. 20. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne foglalkozz azzal mikor van fent, meg hogy mit csinál. Viszont ha sűrűn csinálja ezt, hogy megnézi az üzeneted, de csak jóval később reagál, akkor soha többet ne írj neki. Teljesen komolytalanok a szándékai.
2020. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A messenger gyakran írja, hogy fent van amikor amúgy nincs. Ha láttamozta akkor más téma, mert akkor biztos fent van. De alapból nem mondanám játszmázásnak.
2020. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én még ha elolvasok egy üzenetet, akkor sem biztos hogy van időm éppen pötyögni. Utána meg előfordul hogy elfelejtem mert nem jelzi olvasatlannak. Ennyire egyszerű


N

2020. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem írókkal. Még annyit, hogy én a "mizu" mit csinálsz" üzenetekre nem szoktam válazolni.
2020. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Nő vagyok, de van hogy csak eg nap után tudok válaszolni, pedig "láttamoztam".
2020. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hétvégén szerintem ráérne, hogy visszaírjon normális időn belül. Munka közben teljesen oké, hogy nem válaszol azonnal.
2020. szept. 20. 12:14
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha “órák múlva” visszaír, akkor ne aggódj már ezen, nem 3 nap múlva ír vissza mert nem jött össze a másik csaj. Néhány óra teljesen oké, kapcsolatban meg örülni fogsz ha éli az életét és nem a telefonon lóg folyton.
2020. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Mert görény
2020. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem kötözködésből, de aki olyan elfoglalt, hogy válaszolni nem tud, az minek nézi meg az üzenetet? Ha már megnézte, akkor írhatna annyit, hogy később tudok csak válaszolni, mert elfoglalt vagyok. De ha ennyit sem tesz, akkor kár megnézni. Mert úgy joggal hiszi azt a másik fél, hogy csak szórakoznak vele.
2020. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem az interneten éli az életét. S már bocs, de "hétvégenként"-et említesz, azaz nem 2 napos a "románc". Már rég találkoznotok kellett volna, ha ez nem történt meg akkor hagyd a francba. Ne egy ismeretlen fantomba legyél szerelmes, hanem abba akit személyesen is ismersz, vette a "fáradságot" hogy találkozni akarjon veled.
2020. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!