Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért panaszkodnak a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a pasik hogy sokba kerül egy ismerkedés vagy randi?

Figyelt kérdés
Holott a lánynak sokkal többe kerül. Egy pasi elmegy fodrászhoz egy rövid nyírásra az kB minimum kibír 2 hónapot és olcsóbb egy férfi fodrászat. Még egy lány havonta menjen vagy havonta kétszer. Borotva, gyantázás, szemöldök stb készülődni ezerrel. Meg persze van aki sminkel is esetleg tehát ez is mind pénzbe van (rúzs, alapozó,szempilla spirál, szemöldök festés szemhéj festés. Stb) egy fiú felkap egy sablonos egyszerű (fekete, terepmintás, sötét zöldes) pólót. Rövid gatyót. Még egy lány divatos csinos szoknyát, ruhát, esetleg márkásat vegyen. Mert egy szürke kisegérre nem figyelnek fel az az igazság. Tehát a nők sokkal többet költenek.

2020. okt. 11. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor hol van az, hogy a nők maguknak öltöznek?

Amúgy merem állítani, hogy a "divatos" ruhák sokkal rosszabbak többségében, mintha egy érdemi időtálló ruhát vennél.


A problémát orvoslásával segítelek: Ne kenj fel sminket, ne vegyél fel ilyen olyan divatos ruhát, így a partnered legalább látja, milyen is a "legrosszabb állapotod". Ha így elfogad, akkor utána tök mindegy, hogy kensz-e rúzs vagy nem:)

Te többet költesz mert többet AKARSZ költeni, nem azért mert kell. Ez olyan mintha azt mondanád, hogy Béla sokat költ benzinre mint 5 másik. Ja igen, csak ő villogni akar a hitelre vett mustánggal.

2020. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 peca1000 ***** válasza:
74%

A randin a nő meghívása valamire, kerül sokba nekik.


Sajnálnak egy ezrest rá (annyiból meg lehet úszni).

2020. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Hívjatok meg ti minket! Ja... Drága?
2020. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én mondjuk sose panaszkodtam ezen de ez a méregetés, hogy kinek drágább, h...lyeség. Főleg hogy kérdező te egy átlagos férfit hasonlítasz össze egy kifejezetten igényes lánnyal. Férfiként is ha nagyon jó hajat-szakállat akarsz a borbély drága és nem árt havonta igazíttatni. A test karbantartása férfiaknak sokkal drágább mert izmosnak és szálkásnak kell lenniük, a legtöbb nőismerősöm ha ugrál otthon heti 2x rubintrékára már jól néz ki, a férfiak fizethetik a kondibérletet plusz a minőségi kaját. Férfi ruhából a jó darabok szintén drágábbak mint a nőknek. Egy jó bőrcipő 20000 ft, egy jó ing 15000, igényesebb farmer 15000. És akkor ez egy darab ruhaszett 50 ezerért, amíg 50 ezerért egy nő tucatnyi ruhát tud venni.
2020. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
4-nek igazat adok. Egy férfi is lehet igényes, akkor ugyanannyiba kerül, mint egy nő. A másik pedig, hogy az már régen rossz, ha csak a férfinak akarsz igényes lenni, magadnak nem. Ha amúgy nem sminkelsz, vagy nem gyantázol, nincs szép szemöldököd, akkor a randira minek? Az nem te vagy. Én randira sem szoktam jobban költözni vagy kikenni magam, mint hétköznapra. Azt mutatom, ami vagyok. Mégis van párom.
2020. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Vegyek kocsit azért h hurcoljam a segged, vegyek házat h tudjalak hova vinni, még nem öltöztem fel és nem ettünk. Akkor kinek drága? :)
2020. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez hogy igényesen öltözködik valaki és ad magára, a megjelenésére nem attól függ, hogy éppen ismerkedik vagy lesz-e randija jövő héten. Nemtől függetlenül. Legalábbis remélem.
2020. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Na wazze' ha egy pasi terepmintás rövidgatyában érkezik egy randira akkor ne csodálkozz hogy húzza a száját az 1200 Ft-os számlán amibe kb. két limonádé kerül egy randin 😅

Ja amúgy tudod ki szokott panaszkodni... akiknek nem sikerül a randi, akinek sikerül az meg nem panaszkodik hanem azt mondja bőven megérte :) (egy Férfi akkor sem ha nem "sikerül" ez van, kulturáltan tudomásul veszi nem sikerül mindig minden, s azt is hogy annak két limonádénak ára van)

2020. okt. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

"Sajnálnak egy ezrest rá (annyiból meg lehet úszni)."


Ahogy a nők is sajnálnak egy ezrest, amiből kifizetnék a saját kávéjukat.


Én hiszek az egyenjogúságban, de az bizony nem csak abból áll, hogy a régi, nem kedvelt szokásjogot elhagyjuk, hanem abból is, hogy a nekünk előnyösekről is lemondunk.

2020. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Szerintem ez mind lényegtelen, amit leírtál. Néhány pasi olcsójános, és sajnál 1000 ft-ot arra a nőre, aki elvileg érdekli és tetszik neki és elhívta randira.


Ha engem egy pasi elhív találkára, akkor szerintem elvárható, hogy ő fizet, elvégre ő hívott meg.

Én is, ha pl. a barátnőimet elhívom ebédelni, én fizetek. Ha a szülinapomra meghívom a vendégeket, én veszem itthonra az italt/nassolnivalót, vagy én állom az első kört a kocsmában. Ha a páromnak sülinapja van és meghívom vacsorázni, én fizetem ki.


Szóval ha egy pasi elhív valahová, akkor fizesse ki azt az 1000 ft-ot a kávéra, oszt kész. Olyan helyre vigyen, amit nem okoz neki gondot megfizetni.

Nem várom el, hogy 10ezer ft-os vacsorát vegyen, sőt első randira kifejezetten kellemetlenül érint, ha valaki kajálni akar vinni, de ha fagyizni visz pl., ne velem fizetessen már ki egy gombócot, na, hát bakker, egy hajléktalannak kifizetek egy gombóc fagyit, nemhogy annak, aki elvileg tetszik és meg akarom ismerni.

2020. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!