Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már, hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy valakivel megbeszéltél egy randit, aztán csak vártál és vártál...és még arra se méltatott, hogy telefonon jelezze, nem jön el?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltad le a dolgot, beszéltél még vele? Mit mondtál? (És mit mondott ő?)

2020. okt. 12. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, valahol, valakitől mindenki visszakapja. Legalábbis remélem.
2020. okt. 13. 04:26
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, valahol, valakitől mindenki visszakapja. Legalábbis remélem."


Ne reménykedj ilyesmiben. Inkább ne hagyd magad átvágni.

2020. okt. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Oktogonnál. Aztán ettem a Bellozzoban:D
2021. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen tavaj. Vártam kb háromnegyed órát, aztán meguntam és elindultam haza. Utközben írt nkm hogy megérkezett, én hol vagyok. 😂 Hát kiváncsiságbol visszamentem, de kb 10 perc után ott kellett hagynom mert dolgom lett volna. Amugy szétvolt fotosoppolva, kérdeztem hogy miért késett de nem válaszolt😂. Ezek után ő volt megsértődve hogy miért offolom😂
2021. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!