Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van okom aggódni vagy túlgondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés
Eddig ez a srác eléggé fokozott jelét adta, hogy odavan értem, bár egy kicsit sztachanovista. Hétfőn beszéltünk utoljára. Azóta a Facebook chat többször mutatta online esténként, de az én akkori üzeneteim azóta is olvasatlanul ott vannak fehér pipás körrel. Engem az aggaszt, hogyha engem valaki érdekel, nem tudok nem beszélni vele 3 napig. Hétvégén nem keresett (előtte mindig Ő írt először), hétfőn ráírtam és írta, hogy hétvégéje is sok munkával telt. De én nem vagyok nyugodt. Nem tudom a Facebook mennyire megbízható. Szerintek? Várom, hogy keressen. Most nem fogok ráírni tuti.

2020. okt. 15. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha napi pár perce nincs rád, annyira nem érdekled. Ráadásul még a szűrtbe is tette az üzeneteid, mert ilyenkor van ez.
2020. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De amikor beszéltünk nálam akkor is fehér kör pipa volt addig míg nem olvasta. Lehet, hogy messengert nem használja, csak webről ír? Nem tudom. De lehet, hogy szűrtbe tette...
2020. okt. 16. 17:00
 13/15 A kérdező kommentje:
Ma szürke körre váltott minden hétfői üzim. Most néztem rá pár perce
2020. okt. 16. 17:30
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egyesek vannak olyan elmebetegek, hogy beszélgetés közben is oda küldik. Így addig nem látja a másik, hogy elolvasta.

Ettől függetlenül is komolytalan.

2020. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy f... sz, kár rá pazarolnod az idődet!
2020. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!