Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért vannak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért vannak ilyen elképesztően magas igényei a pasi kinézetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

s nem a jó nőkről beszélek csak, hanem kifejezetten csúnya nők igényeiről is.


Aki nem tartozik bele abba a 3-4 férfitípusba arc alapján ami a sláger, nem 180 feletti, az kuka, ronda, roncs pasi szerintük.


De igazából ha a fejed szar, tök mindegy hány centi vagy. Én 2m+ vagyok de kukáznak folyamatosan mert torz arcom van.


2020. okt. 16. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a kérdést én nőként tettem fel, mert a barátnőm 40 éves, és karantén óta vinnyog, hogy évek óta nem volt jó pasija, nincs kilátásban kapcsolat. Beszélgettünk többször, kérdeztem, hogy kikkel matchel, chatel. Mutatta, hogy színész, modell külsejű csávókat húz csak jobbra, néhánnyal chatel. De ő csak szexre kell nekik, mert pl. nem vékony, mert nem annyira nagyon nőies, vagy még ki tudja miért. És nem értem, hogy ha tartós kapcsolatot akar, akkor miért azokat a pasikat húzza jobbra, akiről ordít, hogy szexet keres épp estére. meg is kérdeztem, és azt mondta, hogy ha nem vonzódik a pasihoz, nem tud vele kapcsolatot elképzelni.

Mondtam neki, hogy de én attól is tudok vonzódni egy férfihez, ha a munkahelyen látom, hogy jó humora van, hogy rendezett életet él, okos, jó a szövege, és udvarol. De ő nem.

Érdekelnek a válaszok, mert ez nagy zsákutca nem csak neked, de pl. barátnőmnek is.

2020. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1: 40 körüli nővel én se akarok kapcsoltot, fütyizni viszont őket is jól esik néha, ez tény. 29 éves vagyok.


Szálljon le a magas lóról a barátnőd, átlagos külsejű pasija lehet.

2020. okt. 16. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
1es ne add már Balázska alá a lovat. Nem azért nincs barátnője, mert a gonosz nőknek csak az alfa pasik kellenek, hanem mert munkanélküli alkoholista.
2020. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én a te fejeddel is tudnék csajozni. :)
2020. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Balázska neked akárki jó lenne fütyizni csak nem jön össze. 40es nők sem.
2020. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

40+os nők simán leállnak velem is. Volt amelyikkel részegen randiztam és úgy is engedte magát megfütyizni.


Ki vannak éhezve általában.

2020. okt. 16. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
3 Nem ugy volt, hogy a jokepu, nagyfarku alfaknak meg azt is elnezzuk? :(
2020. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Balázska, hány éve vagy teljesen tiszta és egy korty alkoholt se ittál?

Elmentél már dolgozni?

Kikupáltad már a negatív búvalb..szott ábrázatodat?

2020. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de aki ronda, az ronda. Pont.

Senkinek se fog tetszeni egy búvalbas2ott, püffedt fejű alkesz, akinek a legjobb formájában is átlagos lenne a megjelenése.

2020. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Azért van torz fejed, mert alkoholista vagy. Legalábbis pár napja még 7 deci vodka per nap ment le.

Mondjuk gyanítom, hogy a kérdéseid fele, vagy talán háromnegyede kamu.

2020. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!