Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Társkeresőn minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Társkeresőn minimum milyen kinézetű pasiknak írtok vissza?

Figyelt kérdés

randivonal, love.hu, Tinder, próbálkoztam ezeken a helyeken és semmi! Pedig írtam leveleket kifejezetten csúnya nőknek is. 20-40 között főleg.


A fejemet 4-5 re szokták belőni a nők, akkor ezek szerint egy 4-5 ös pasi kuka?


F/29


2020. okt. 17. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy nem vagy 4-es és alkesz vagy Balázska. :D Egyébként ha ahelyett, hogy itt irkálnál inkább evolválódnál és leszoknál a piáról, keresnél egy értelmes munkát meg nem anyucival élnél némileg növelné az esélyeidet. Mert ez így együtt lássuk be, nem túl vonzó, a hisztijeidről már nem beszélve.
2020. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Figyi, én 7/10 fejű vagyok, tök kulturált leveleket írok és még így sem jön válasz. Pedig diplomás, rendszeresen futó és bringázó, 190 centis, aktív életet élő, önellátó férfi vagyok.
2020. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként te az ország melyik részén laksz?

Az se mindegy hogy hol lakik az ember

2020. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bp.
2020. okt. 17. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
8-9 alatt nem sok esélyed van interneten. De ha a rólad itt fel-felbukkanó fotó a valóságot tükrözi, akor te olyan 2-3 vagy. Nem akarlak kiábrándítani, de nincs az a nő interneten, aki szóba állna veled. A valóságban azonban egy megfelelő személyiséggel és élettel, a külsődből a maximumot kihozva akár a helyesebb lányoknál is lehetne esélyed. De ehhez ám keményen kéne dolgozni.
2020. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak átlagos pasikkal ismerkedem. De ha valakinek antipatikusnak tűnik az arca, akkor tökmindegy, hogy kilences vagy négyes, nem érdekel. És jóképűek között is vannak antipatikusak, hidd el. Aztán van akinek nem jön be a vörös haj. Lehet, hogy nem lesz szebb a palija, mint te vagy, de neki a barna haj tetszik.

Mondjuk láttam már itt képedet, nagyon antipatikusnak tűnsz, bocsi. Nem csúnyának, hanem van valami benned ami taszít. Szerintem akkor is alkesznak tűnsz ha ezt valaki nem tudja rólad. Meg amit itt művelsz, az alapján nem is vagy normális. De ez egy képről nem derül ki.

2020. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért ne lennék normális hatos?
2020. okt. 17. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed? Olvasd már vissza a kérdéseidet.
2020. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!