Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány felkínálja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány felkínálja az esernyőjét egy fiúnak,akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Meri elfogadni a fiú? Vagy mi jut eszébe erről az ajánlatról? Mennyire lesz gáz szituáció,ha nem fogadja el?
2020. okt. 18. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy 100 évvel ezelőtt ez mér komoly ismerkedési gesztus volt, manapság nem az. "Köszönöm!" mondaná az adott személy és másnap visszaadná neki. Én is jártam így. Másnap visszaadtam neki az esernyőt és egy csokit a gesztusért, illetve, mert így nem ment tönkre az öltönyöm az esőtől. Bár vicces látvány lehetett az öltönyös figura virágos esernyővel. Mint valami gagyi filmben.
2020. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt kizarolag az eso elleni vedekezesrol van szo, es fiu reszerol arrol, hogy hajlando-e esernyovel mutatkozni, plane noivel. Igy az egvilagon semmi, de semmi donto jelentosege nincs.
2020. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lány hajléktalannak gondolja...
2020. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!